Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom drogfüggő, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom drogfüggő, hogyan tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk/voltunk együtt.

Az eleje nagyon szépen indult elmesélte a múltját elmondta hogy drogfüggő de értem képes letenni. Nagyon szépen alakultak a dolgok az első 3-4 hónapban. Aztan jött a fekete leves. Egyik napról a másikra vissza esett. Amit szív az nem rendes fű hanem ez a szintetikus ( bio fű). Mivel a távolság miatt elég hamar összeköltöztünk ezért minden nap végig kellett nézném ahogy fekszik az ágyon és egész nap azt a sza*rt szívja hozzáteszem nem egy két cigiről van szó hanem napi 10-15 szálról. A dolgok odáig fajultak hogy elvesztette a munkahelyét és képes volt a saját szüleit és engem is meglopni. Próbáltam / próbálok segíteni de azt hiszem eddig bírtam. Megfogtam magam és hazaköltöztem a szüleimhez. Erre neki az volt a kérdése hogy "de miért hagytál itt, miért mentél haza"?. Sajnos elmondhatom hogy ezek ellenére még mindig szeretem és szívem szerint már most visszamennék hozzá. Hogyan tudnék ezen túl jutni? Volt már valaki hasonló helyzetben?


2018. máj. 31. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Neked is ilyen hulladékokkal kell összejönni, ja értem, a másik túl uncsi volt, igaz?
2018. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
A cigaretta meg az alkohol is drogok, nem?
2018. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Tanulsz az esetből.

Nincs ilyen, hogy érted leteszi/megváltozik. Mindegy, hogy miről van szó. Vagy el tudod fogadni úgy, ahogy van, vagy bele se kezdj, de ne várj változást bemondásra.


Hallgass az eszedre. Tiltsd le mindenhol, töröld a számát, kapcsold ki a mobilod pár napra. Jobb most túlesni ezen. Ez a te elvonód.

2018. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen esetem. Drogosnak nem hiszunk es messze elkeruljuk.

Es meg te hiszed magad vetkesnek?

Drogosnak csak egy esetben segitenek, ha hajlando elvonora menni.

Ha kicsit is szereted magad, akkor orokre elfelejted.

2018. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lépj ki! Egy drogossal sosem lesz életed, én már csak tudom sajnos.

Ezek szerint nem lehettek fel évnél sokkal régebb óta együtt. Minél előbb annál könnyebb. Sosem lesz jobb sosem lesz normális munkahelye lassan akkor élni se lesz miből, mert a te pénzedet elszívja. Maradj is otthon, nem fog változni.

2018. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy Kérdező.
2018. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"elmondta hogy drogfüggő de értem képes letenni." => Nem. Egyik sem fogja. Sem érted, sem másért. Sajnos tapasztalatból beszélek, saját bőrömön tapasztaltam a helyzetet...
2018. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen fél éve vagyunk együtt.

Köszönöm szépen a normális válaszolóknak sokat segítettetek

2018. máj. 31. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig voltatok együtt, ha már elköltöztél. Helyesen. De anúhy 3 hónap volt csak, amíg vissza nem tért a droghoz.

Nem tudsz ezzel mit csinálni, nagyon szereted, értem (illetve nem, de nem is kell értenem).

És akkor életed végéig ezt nézed?

2018. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz túl lenni rajta ha a jövődre gondolsz es tudatosítod magadbab amit lehetett megtetted már érte tovább nincs dolgod vele. Ami nem emeli fel az ember lelkét az már nem viszi előrébb sem őt sem téged! 3 hónapig voltál hatással rá... Szerintem lépj túl ezzel a gondolattal.
2018. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!