Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Bármennyire is gyerekes az egész dolog, kérlek próbáljatok már valamilyen normális választ, tanácsot adni


Történet dióhéjban: 28 éves srác vagyok..beleszerettem egy 40éves nőbe, nem voltunk egy pár sosem, de nagyon nagyon működött a kémia. Ennek ellenére kb egy hónapja "elküldött", elmondta h van valakije, 37 éves stb. értsem meg, neki is nagyon nehéz mert annyira szeretne velem lenni de nem látja a jövőt..mert fiatalabb vagyok, biztos nincsenek komoly érzelmeim Iránta stb. értem a félelmeit, de a lényeg és amit nem értek(most jön az óvodás rész)mióta elmondta h van valakije és le lettem koptatva(nyilván nem így de az a lényeg h velem már nem akar sem beszélni sem semmi DE azóta miért van az h képeimet lájkolja és szivecskézi facebook-on?? Ennek mi értelme ha ott a pasija akit egyébként eléggé dicsért az utolsó beszélgetésünknél, h tesz érte is a gyerekeiért is, szóval gondolom jól érzi magát vele. Akkor miért csinálja ezt? Régen is volt h lájkolta a képeim, de akkor még jó volt a viszonyunk, szóval az érthető volt, de most hogy el lettem küldve miért teszi?? szivecskézés pedig sosem volt eddig.


2018. aug. 20. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy - bár nyíltan mást szeret, de a szíve mélyén téged kedvel igazán.
2018. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első mond. De nem számít, felejtsd el a nőt!
2018. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kellhettél neki. En is megszerettem egy 27 éves nőt, sokszor lefeküdtünk, de mikor elmondtam neki aztmondta csak szex. Legalább rohadt sokat tanultam mellette, annyi hogy én 16 voltam nem 28.
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert, bár párkapcsolatot nem tud elképzelni veled, de kedvel, és bűntudata van picit, h neked ez rossz. Próbál kompenzálni a szivecskékkel.
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne, hogy a bűntudat vezérli.
2018. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!