Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőknek irkál, miért teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek irkál, miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, együtt is élünk. Nemrég rájöttem, hogy más nőkkel is flörtölget a hátam mögött (az üzenetei között láttam, de ezeket ki is szokta gyorsan törölni), 3-4 nőnek írkál szexuális tartalmú dolgokat, ők meg vevők erre, pedig tudják, hogy vagyok neki (még rólunk is szokott szó esni), és van amelyiknek már 10 éves kapcsolata is van...

Nagyon szeretem a párom és borzasztóan fáj ez, de lehet hülye vagyok, mert nem szakítottam még... Finoman próbáltam célozgatni, de persze tagadta, hogy bárkivel is beszélgetne. Ugyanakkor azt mondja, hogy szeret engem és soha nem csalna meg, bármit kiejtek a számon megteszi, az évfordulónk alkalmából befizetett egy nyaralást 400e forintért úgy, hogy egy forintot nem kért tőlem, ha hazajövök fáradtan a munkából sokszor még ő főz, kitakarít, ha lekésem a buszom éjszakás műszak után szó nélkül bevisz kocsival a munkahelyemre, stb, meg ha bárkit megkérdezek, mindenki azt látja rajta, hogy szeretettel beszél rólam, stb.

Nem tudom mit tegyek, rettenetesen féltékeny vagyok és sokan azt mondják, hogy még rosszabb lesz ha elkezdek cirkuszolni... Mit tegyek ebben a helyzetben? Azt még tudni kell róla, hogy elég önbizalomhiányos.


2018. júl. 18. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttad és eltilkolja akkor hazudik.

Vagy szakítasz vagy leéled így az életed, hogy melletted másokkal is dug.

2018. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert pasi.. egy ido utan mind ezt csinalja.
2018. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van.


1-ik: csak szórakozik , igazából nem érdekli egyik sem, csak unatkozik és teljesen ártatlanul beszélget néha, mintha csak egy géppel beszélne, és azért nem mondja mert nem akar ezzel konfliktust, csak megkímélni akar.

E mellett tényleg egy tündér és nagyon szeret téged és bármit megtenne az ő kis tündérkéjéért...


2. Elképzelhető, hogy komolyan is gondolja amit írkál ezekkel a nőkkel, és ha alkalom adódna rá, miért is ne?? egy félrek**úrással mi baj lehetne?

És e mellett valamennyire szeret, mert hozzádszokott, biztonságos vagy, megértő, egy fix nő az életében aki amúgy mindenre jó, megad mindent így nem problémázol gondolja ő.

2018. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Más nőkkel flörtöl, és hazudik. Igen, hülye vagy, hogy nem szakítottál még.
2018. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Az én exem is 'csak' így kezdte. Aztán már fizikálisan is belelóbálta másba a pömpölőjét.
2018. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Fa sza kis kapcsolat ez. Te nyomozgatsz utána, titokban az üzeneteiben kutatsz, ő meg megcsal téged. Mert tudod ezt megcsalásnak hívják, még ha "csak" érzelmi, akkor is. De inkább arra se vegyél mérget, hogy nem lógatta bele a fütyijét valamelyikbe ;D

Jól látod, hülye vagy hogy ezt tűröd. Nem szeret téged, csak egy fix punci vagy az életében, akit bármikor meg lehet csalni. Amiket leírtál (fizetget rád, takarít stb.) semmit nem jelent. Ő egy olyan ember, aki ha még valóban szerelmes is beléd, nem elégszik meg egyetlen nővel. Ezt vagy elfogadod és lenyeled neki, vagy keresel olyan férfit, akivel csak ketten lesztek a kapcsolatban.

Mit vársz egyébként, hogyan beszéljen rólad az ismerőseidnek/ismerőseinek? Majd biztos elmeséli ország-világnak, hogy egyébként virtuális szexelni szokott ribizlikkel :D de buta vagy...


Plusz egy izgalmas jövőkép: ha 5 év után ennyire becsül, képzeld el mi lesz a helyzet újabb 5 év múlva, amikor talán már anyuka is leszel, és 1-2 gyerek után nem leszel olyan formában, mint most. Lógó mellel, 10-20 kilóval nehezebben, striás hassal, kitágult puncival még kevésbé fogsz csak és kizárólag te kelleni neki. Addigra már élesben is nyomni fogja a szexet másokkal.

2018. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!