Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be, hogy szeretem a pàrom?

Figyelt kérdés

Sajnos régebben olyat tettem ami most kiderült.

Megcsaltam az akkori pàromat az unokahuga pàrjàval. Bàr azóta szakítottam nem ndkét férfival az unokahug most bosszúból mindent kitàlalt a mostani pàromnak. Mivel falun lakunk ezért jól ismeri az illetőt. Azóta megy a balé folyamatosan. Mit csinàljak?


2018. aug. 20. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nemhiaba, falun laknak a legnagyobb ribik.
2018. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normális beszélgetésdel nem tudod meggyőzni, akkor szerintem lehetetlen a bizalmát visszaszerezned. Nem tudom, megérdemelnéd-e egyáltalán, minden esetre, ha őt zavarja a múltad, akkor azon nem fog segíteni semmilyen gesztus vagy “bizonyítás”.
2018. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tagadnitagadnitagadni.


es elkoltozni falurol. meg nem k*rv*lkodni tobbet.

2018. aug. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi köze a mostani párodnak, meg a kapcsolatodnak ahhoz, hogy mit tettél a múltban? Az értem, hogy csalódott, és nem tudja vele szemben is hűtlen leszel-e, de most min megy a balhé?

Döntse el, hogy ennek tudatában megprobál benned bízni, vagy sem.

2018. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!