Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta, nem zavarná, ha megcsalnám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszélgetés közben jött fel, mondta, hogy ő biztosn nem szakítana "ilyen apróság miatt". Sose csalnám meg, viszont most zavar, hogy ha szerinte ez ilyen apróság, akkor ő bármikor megcsalna?


Ráadásul mellettem volt a telefonja, láttam, hogy valami srác írt neki, hogy egyeztessék, mikor találkoznak a városban. Nem nyitottam meg a telefonját, nem akarok olyan ember lenni, aki beleolvas a másik magánéletébe, viszont ez a két dolog előhozott belőlem egy kicsit több féltékenységet..


Mit érdemes ilyen helyzetben csinálni?


2018. aug. 21. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Más elképzelésetek van arról, mit jelent egy párkapcsolat. Beszéljétek meg.
2018. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Dobd ki. Szrt sem ér.

Valószínű elképzelte már, hogy több fsz kering benne 1 percen belül.

2018. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Kilépni ebből a kapcsolatból, még pedig azonnal.Az ilyen nő semmit nem ér, mert csak egy luk, nem több, aki azt hiszi, hogy attól jó nő az ember mennél több pasi jár benne.


Azt hittem eleinte mikor olvastam, hogy finoman próbára akar tenni, de ez a cselekedet beszédesebb minden szónál:


*Ráadásul mellettem volt a telefonja, láttam, hogy valami srác írt neki, hogy egyeztessék, mikor találkoznak a városban

2018. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Akinek ennyit érsz, azzal nem érdemes együtt lenni.
2018. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Például beszélgetni arról, hogy ez mit jelent neki és neked. Remélhetőleg nem vagy annyira önbizalomhiányos, mint az eddigi válaszolók és képes vagy érett ember módjára kezelni egy párkapcsolati kérdést.
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért mondott ilyet, mert ő már megcsalt.

És amikor egyeztettek, hogy mikor találkoznak a városban, neked mit mondott, hova megy?

2018. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék együtt olyannal, aki szerint egy megcsalás apróság.
2018. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn nem szoktam ilyet csinálni de ha a barátom ilyet vágna a képembe... azt utána látnám hogy màs csajokkal irkàl tutti belenéztem volna a telefonba... Ès akkor ott helybe rákérdeztem volna hogy ez mi? Utàna meg mondhatott volna bármit kidobttam volna... Szerintem már megcsalt, de még nem derült ki és mikor kiderül majd erre fog hivatkozni amit az arcodba vágott...
2018. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarná ha megcsalnád akkor szerintem magáról is így vélekedik, hogy megcsalhat, nem nagy ügy. Vagy teszi is. De ha ezt mondaná és közben más pasival menne találkozni akkor nem nézném jó szemmel. És bizony ha előttem lett volna a telefon belenézek mert azért párkapcsolatban már ez a magánügy dolog nem ennyire egyértelmű. Ami engem is érint az már nem magánügy, márpedig ha esetleg csal a párom az eléggé érint engem. Az a magánügye ami sem engem sem a kapcsolatunkat nem érinti. Elvégre ketten vagyunk kapcsolatban.
2018. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, le akarja tesztelni a hűségedet, de az a telefon dolog elég gyanús.
2018. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!