Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok elutazna nyaralni nélküled oda, ahová nagyon szeretnél menni te is, de neked nincs pénzed rá?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatban én azért elgondolkoztam, hogy fordított esetben én nem tettem volna ezt meg, ha tudom, hogy mennyire szeretne menni. Vagy elvittem volna vagy nem mentem volna idén én sem, de lehet én gondolkodom rosszul.
2018. aug. 5. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen embereket egyébként ti miért neveztek a "párotok"-nak?

Ez max. szexpartner. Aki a párom ténylegesen, azzal mindent együtt csinálunk, azért a párom. Hogy a fenébe nevezhetsz a párodnak valakit, aki nélküled megy nyaralni? Én komolyan nem értem a mai embereket.

2018. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok 😄

A párom Dominikara akar menni, és mivel tanulok,nekem nincs ilyenekre pénzem. De ő valószínű elfog menni a családjával, pedig közös nyaralást terveztünk, olyat, amit mind a ketten megtudunk fizetni.

2018. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
79%

Voltam olyan kapcsolatban, ahol én elakartam menni közös nyaralásra. A barátnőm pedig azt mondta, hogy `túl drága`. Én mondtam neki, hogy `azzal ne törődj, majd én fizetem`.

Ez sem tetszett neki.

Tehát döglöttünk otthon a melegben ahelyett, hogy elmentünk volna.


Ezt ma már nem csinálnám. Nincs kedve - nincs pénze és még az sem felel meg neki, ha én fizetem? Akkor ő marad otthon és megyek egyedül/mással.


Úgy nem mennék el természetesen, ha kedve lenne, de pénze nincs és nem tudom állni az ő részét.

2018. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem is baj, akinek nincs rá pénze ne menjen.

Akinek van az menjen. Most minek élősködjön ?

2018. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen szitu és én kifizetettem a páromnak a részét.

A későbbi itthoni programokat meg egy ideig ő fizette.

Tudod mikor hagynám otthon akit szeretek? :D

2018. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
2-es! Azért, mert neked mondjuk csak arra van pénzed, hogy lemenj a Balatonra hétvégèn, a pasid hadd menjen már el a családjával Dominikára! Vagy mit csináljon? Fizettesse ki az utad, a szállásod, meg az étkezésed az anyjàval, meg az apjával, karácsonykor meg már együtt sem lesztek?! Költőpénzt ne adjanak esetleg? Te azt tényleg komolyan gondolod, hogy neked ez szarul esik?! Veled majd megy a Balatonra, meg mentek együtt is a vilàg végéig is, ha megkeresed a rávalót, de a pofsm leszakad attól, hogy ez neked egyáltalàn szarul esik!
2018. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Én sem mennék úgy sehová hogy más fizeti, utána meg rámkiabálja úgyis vagy ő vagy a családja, ismerősei.
2018. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Volt rá példa az életemben annó egy 1,5 éves kapcsolatban. Nagyon rosszul esett, hogy ő egyedül elment 10 napra a Kanári szigetekre, mert nekem nem volt pénzem rá. Nekem fel sem ajánlotta, hogy kifizeti és majd részletekben megadhatom, mert megtehette volna anyagilag. Többet ilyet nem, mert végül rá fél évre kiderült, hogy őt nagyon zavarja a kettőnk közötti anyagi szakadék még úgy is, hogy semmit nem költött rám szinte a 2 év alatt.
2018. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Ha a páromnak nem lenne rá pénze akkor vagy kifizetném (az egészet vagy egy részét) neki vagy valami olcsóbb helyre mennénk amit mindketten meg tudunk engedni magunknak. Nem tudom milyen ember az aki sajnálja a pénzt a barátjára/barátnőjére :D Illetve nem is a másikra sajnálja hanem a közös együtt töltött nyaralásra. Max akkor mennék el egyedül ha ő nem akarna eljönni.
2018. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Az, persze a párod. Dugó pajti és kész. A tényleges párommal megtervezzük és minden kép együtt megyünk.

Természetesen, ha csak az ágyba kell és bármikor lecserélhető, ha nem teljesit jól, akkor ez a rész nem érdekelne.

2018. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!