Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok szinte semmit sem esz meg?

Figyelt kérdés

A barátom szinte semmit sem szeret. Még a spagettit sem, sem a rakott ételeket, sem a tésztás ételeket, sem a pörköltet és még sorolhatnám.

Csak a kirántott hús. Bármit kiteszek elé csak egy kis cicafalatot eszik. Pedig én úgy érzem, hogy amit készítek az finom és változatos.

Ő inkább édes szájú és folyton csak sütizne. De hát az nem pótolhatja a főtt ételt.

Mivel tudnám megváltoztatni, hogy egye meg amit csinálok?



2018. aug. 10. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmivel. Ha válogatós, akkor a fejében kell rendet tenni. Nekem erre ment rá a kapcsolatom. A világon sehova nem lehetett elmenni vele, nyaraláskor a fél nap arra ment el, hogy találjunk egy helyet ahol hajlandó enni, ráadásul nagyon nem meg becsültnek éreztem magam, amiért nem eszik csak 1-2 felét, így minek főzzek.
2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Dettó: csak a rántott hús sülkrumplival. Én nem fogok emiatt életem végeig ezt enni, ha neki semmi nem jó, szépen majd megcsinálja magának. Egyebként én is ugyanúgy dolgozom, tehát a főzés meg a hazimunka is feles. Én eszem a nornalis, jó kajákat: sushi, lazac, pestos durum penne, ő meg majd megoldja. Egy dolgotól felek: hogy ha csak a szemét kaját eszi (krumpli, olajos rántott ételek), azzal nagyon rossz példát fog mutatni majd, ha esetleg gyerekeink lesznek.
2018. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább azon gondolkodj, hogy hogy tudsz valahogy ehhez a helyzethez "alkalmazkodni", megváltoztatni nem hiszem hogy meg tudod...
2018. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Talan szakacsno vagy?

Fozzon maganak. Nem kell potmamat jatszani.

2018. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne fáradozz, hogy a kedvében járj, ha ennyire válogatós. Majd főz magának. Egyébként az egészségének nem fog jót tenni és az egyoldalú táplálkozás.
2018. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ne akard megváltoztatni de, ha így áll hozzá akkor főzzön saját magára. Nem kötelességed a kénye kedve szerint főzni, sőt főzni sem kötelességet.


A kirántott hús egyébként is egészségtelen én kerülöm. A sütemények szintén egészségtelenek.. Gondolván, hogy "Csak a kirántott hús" nem riad vissza azoktól a süteményektől amibe beleöntenek fél kg cukrot.


Végezetül pedig igen, nagyon zavarna. Nem mondom én, hogy maximálisan egészségesen kell élni és mindig azt figyelgetni, hogy egy korty üdítőben mennyi gramm cukor van, de azért jobb változatosan étkezni és kerülni a sok-sok egészségtelen ételt. Többek között például ilyen a rántott hús is, ha hagyományosan van elkészítve és olajban kisütve fehér lisztben.

2018. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zeul ***** válasza:

Ez ilyen, vannak olyan emberek akik valami miatt (ez lehet valamilyen pszihés probléma) csak pár dolgot esznek meg, ezzel vagy együtt élsz vagy megmutatod neki, hogy tudja magának elkészíteni és mindenki főz magára, így nem fogod azt érezni hogy minek főzöl. Ne akard megváltoztatni, mert akkor azt érzi, hogy ki akarod mozdítani a komfort zónájából, és az bizony akár szakításhoz is vezethet. Felnőtt ember el tudja dönteni mit akar.

Utolsó tanácsom: a férfit nem a hasán keresztül lehet megfogni és megtartani.

2018. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3.: alkalmazkodni? És onnantól az egész csalad egyen kirántott húst, meg süteményeket? Papa mama gyerekekm? Normális vagy?
2018. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt embernek miért akarod megmondani, hogy mit egyen? El tudja dönteni.

Ha ő rántott húst akar, hadd egyen már azt. Te meg egyél amit akarsz. Ennyi.

2018. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Engem tényleg zavar. Ezen kívűl mindent szeretek benne,de elszomorít,hogy anyukámtól egy csomó fantasztikus receptet eltanultam es tényleg örülök, hogy tudok főzni változatosan és néha olyan jól esne egy kis dicsérő szó. Én olyan vagyok, hogy mindent megeszek. És elég nagy étvágyam is van nő létemre. Számomra meg nagyon furcsa,hogy a párom tényleg szinte soha semmit se eszik.

A süti az egyetlen, amit megdicsér és jó szívvel fogyaszt. Már azt is elkezdtem gyümölcs cukorral csinálni, mert nem akarom,hogy cukor beteg legyen.

Rátesz egy nagy lapáttal,hogy lagziban zenél, így ott mindig van egy rakat sütemény,úgyhogy mindig hoz haza. Én nem igazán vagyok édes szájú es ha rá nézek azokra a sütikre, mindegyiken cukor máz, hát komolyan rosszul leszek és zavar, hogy tudom, hogy ő azt eszi még hajnalok hajnalán is ott, ami mellesleg a fogának sem fog jót tenni idővel.

Én is szeretem a kirántott húst is, de mindig azt enni képtelen vagyok.

A múltkor készítettem rakott karfiolt,ugye ilyen darált húsos,karfiolos, sajtos étel... hát bele se evett. Pedig akkora tepsivel volt,hogy én 4 napig ettem.

Pedig abban is van hús és egészséges is,mert ott a zöldség is benne.

Én alkalmazkodom, mert elfogadom azt hogy ő kirántott húsos, de ő nem alkalmazkodik hozzám. Az ütötte ki a biztosítékot amikor a spagettire is azt mondta, hogy ő azt annyira nem szereti.

Már tényleg nem tudok mit készíteni neki.

2018. aug. 10. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!