Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a párom telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a párom telefonjába, és a következőt találtam (lent), szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Meg akartam nézni a telefonjáról a saját adatlapomat, viszont a keresőre kattintva felugrott egy női név, akire rákeresett. Ráléptem a csaj adatlapjára, megnéztem a beszélgetésüket. Az volt az utolsó üzenet, hogy nagyon örülök hogy itt voltál és hogy szóltál hogy itt vagy (nem egy városban élnek), és hogy nem jó nekem a vasárnap. Több üzenetet nem olvastam el, visszagörgettem a legelejére, és a párom kezdeményezte a beszélgetést egy olyan üzenettel, hogy ne haragudj ha az este megbántottalak vagy valami olyat tettem ami bántó volt számodra. Ahogy belépett a párom a szobába, elmondtam hogy mit találtam, és ha van valami amit tudom kéne, akkor mondja el. Az volt a válasz, hogy volt egy esemény (amire én nem tudtam menni), ahol csúnyán lerészegedett és mindenkit húzott inni, ott találkozott ezzel a lánnyal. Másnap akitől tudott élőben bocsánatot kért a viselkedéséért, viszont ennek a lánynak facebookon írt. Utána a lány, amikor abba a városba utazott ahol a párom él, elhívta egy baráti kávéra, és mivel a páromnak nem volt jó az időpont, ennyire udvariasan utasította vissza. Nem esett jól neki hogy beleolvastam az üzeneteibe, de nem volt különösebben feldúlva, azt mondta hogy beleolvashatok a többi üzenetbe is, és ez a lány nem potenciális jelölt arra amire gondolom. Na de engem nem hagy nyugodni ez a dolog. Bárhogy is lerészegedik az ember, azért nem kell bocsánatot kérni hogy hívjuk inni a többieket, úgyhogy valószínűleg történt ott még egy s más, vagy pedig csak indokot keresett hogy bejelölje őt facebookon. (Egyébként soha senkit nem jelölget be, én voltam az utolsó fél éve). Plusz ha van párja, akkor egy szinte ismeretlen lánnyal kétlem, hogy csak baráti kávéról lenne szó. Mit szóltok ti ehhez, én látok rémeket, vagy tényleg a körmére kellene nézni?

Fél éve vagyunk együtt, úgy éreztem az utóbbi időben, hogy egyre jobb a kapcsolatunk, zárkózottsága ellenére kezd megnyílni, egyre többet figyel rám.

Szeretném, ha kívülállóként elmondanátok a véleményeteket, köszönöm.

22L, 29F



2018. júl. 30. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem nézünk a másik telefonjába az engedélye nélkül, és főleg nem olvasgatjuk a privát levelezését. Valószínűleg természetednél fogva féltékeny vagy. Ez a kívülálló véleményem.
2018. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Te tipikusan az a lány vagy, aki mindenbe minden b..romságot beleképzel.

A párod korrekten elmondta az igazat és te meg hazugnak nevezed és beleképzelsz olyanokat is, amiket csak te hiszel igaznak.

Attól, hogy neked nincs lelkiismereted és te senkitől nem kérnél bocsánatot, ha pl. részegen mindenkinek beszólnál, az te vagy. De ő nem te. Ő bocsánatot kért. Ez miért nem pozitív inkább számodra? Elismerte a hibáját és próbálja jóvá tenni.


Ja, és nem lehetnek lány haverjai? Nem ismerkedhet új csajokkal, hogy bővítse a baráti társaságát?

Nőj már fel kérlek.


Ő a párod, és nem a tulajdonod!

2018. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel egyetértek, bocsánatot kértem és megígértem hogy többet nem teszem. Erről ennyit tudok mondani. Viszont mit kezdhetnék azzal, amit találtam?
2018. júl. 30. 16:03
 4/19 A kérdező kommentje:
Vannak kolléganői, egyetemistakori barátai, azzal semmi bajom. De könyörgöm, ha találkozik az ember egy ellenkező nemű emberrel, mégis mennyi az esély rá, hogy barátság szülessen, és ne “úgy” nézzen rá előbb-utóbb?
2018. júl. 30. 16:05
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem itt nincs miről beszélni.

Én is csináltam már ilyet, hogy másnap bocsánatot kellett kérnem.

2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem csalt meg, csak attól tartok, hogy ez már kikacsintásnak minősül, nem jó jel ha más iránt “úgy” kezd érdeklődni mellettem..
2018. júl. 30. 16:10
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Most addig húzod, míg valaki azt nem mondja, amit hallani akarsz? Jó, akkor essünk túl rajta! Igen kikacsintott, és már csak egy hajszál választja el attól, hogy megdugja a nőt. Kihasznált a szemét, minden férfi ösztönlény, inkább elmész apácának. Most jobb, ugye?
2018. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg igazad van.

Tipikusan jönnek az olyan válaszok hogy jaj privát szféra meg hogy nem szabad bele nézni a másik telefonjaba ??!?mi?!

Miért ne lehetne bele nézni? Azért hogy ne deruljenek ki az ehhez hasonló dolgok?

Mer ha nem nézi most meg akkor ez se derül ki..

akinek nincs titkolni valója az nem kezd el ilyen miatt hepciaskodni.

Nagyon szép kapcsolatok lehetnek ezek amikbe a másik telojat se lehet meg fogni!!

Szerintetek ez bizalmatlanság?

Szerintem meg titokzatosság...

Én egy laza embernek mondom magamat, ha elkezd játszani a telomon a párom vagy csak megnézi a képeim akkor nem kezdek el egyből sokkoskodni hogy jaj magántulajdon jaj privát stb.

Rohadtul nem erdekel mit néz a telefonomon, nyugodt maradok.

Egyedül az kezd el ezen idegeskedni aki valamit titkol..

Nyilván más ha minden nap megnézi valaki mer az beteges

De nehogy már sose lehessen bele nézni.

Nyilván ha nem csináltak semmit akkor oke.

De mivan ha pl egy olyan mondatot olvasott volna hogy “jó volt veled nagyon, és csodaszép voltál.”

Vagy hogy “jó volt a szex”

Egy ilyen mondat után is a kérdezot kene hibáztatni!!??

Mer hogy juj ez beteges meg kérdező nem normális

Hat nem

Inkább erre xsak azt lehet mondani hogy “szerencsés a kérdező mer ha most nem nezi meg a telot lehet sose derül ki és hazugságban telik el több év esetleg alszenteskedve..


Nyilván ez csak egy példa volt.

2018. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

"De könyörgöm, ha találkozik az ember egy ellenkező nemű emberrel, mégis mennyi az esély rá, hogy barátság szülessen, és ne “úgy” nézzen rá előbb-utóbb?"


Annyi az esélye, amennyit te adsz a párodnak. Ha megkérdőjelezed és hisztizel, akkor egyre nagyobb az esélye, hogy el fogod üldözni és másik csajnál kössön ki.

De ha nem hisztizel és szilárd lábakon áll a kapcsolatotok, akkor az esély 0%, hogy másnak esélye legyen nála.

2018. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

“Nem nezunk bele a masik telefonjaba”

Ezt en sem ertem. Nem tudom felfogni.

Pl mikor meg normalis srac voltam es volt baratnom, akkor total termeszetes volt, hogy beleneztunk a telefonokba. Olyan is volt, hogy egy facet hasznaltunk, mert nem volt titkolni valonk, igy kozos facebookrol voltunk es az en ismeroedeim is, es az o ismerosei is egy facera irtak.


Amugy kicsit fura, eleg lett volna egy “bocsi ha tegnap hulyeseget csinaltam”. Ennyi. Mit kell ezen ennyire szemelyeskedni, meg keresni. Nem ertem a sracot.

2018. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!