Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, de úgy érzem a pasim megcsal. Érdekel a véleményetek.

Az előző kapcsolata azért ért véget mert megcsalták, és ő elítéli, azt mondja inkább szakítana mintsem megcsaljon.

A következők az árulkodó jelek:

-A telefonját mindig lefordítva teszi le, le van kódolva, és ha valamit mutat, pl. egy videót, mindig kinyomja a mobilnetet addig.

-Akárhova megy, facebookozik. Ha pisilni, ha a kertbe összeseperni a leveleket, titokban felnéz a netre, és ha számon kérem azt mondja én is ezt teszem. Múltkor kiment, vártam, hogy mikor jön be, kimentem hozzá és láttam, hogy az asztalnál ült és nyomkodta a telót.

-A tesójával mennek programokra, de múltkor kiderült, hogy nem is a tesójával volt(azóta se tudom, mit csinált).

-A facebookján nincs kint semmi közös velem, illetve semmilyen adatot nem lehet róla látni(se ismerősök, se képek, pedig régen láttam mindent).

-Sokszor tűnik el telefonálni, van, hogy napi 5x is a tesójával, ilyenkor bevonul a ház különböző sarkaiba.

Hiába kérem számon, kiröhög meg ideges lesz, hogy ha megcsalna nem lenne velem és szakítana. Ezen kívül napi 100x elmondja, hogy imád, 3 óránként hív(nem viccelek), meglep, kedveskedik, bókol, udvarol, elvisz nyaralni egy hétre, illetve nem találkozik a barátaival, hanem inkább velem van, szóval nem értem, mi lehet.

Viszont úgy érzem megcsal...


2018. aug. 20. 00:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű van valaki.

De ha tudod,miért nem dobod.

2018. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A sumákolás adott. Nem jó jelek, annak ellenére, hogy kedveskedik.
2018. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Van laptopod? Dobj rá egy Ardamax vagy más típusú keyloggert. Csúnya dolog, de hasznos tud lenni. Hamar borul a bili, ha van benne "cucc". Kérj meg egy infóhoz értő emberkét, hogy segítsen!
2018. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Úgy értem, a partnered gépére tedd fel!
2018. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert bókol, kedveskedik, az még nem jelenti azt, hogy nem csal meg.

Nyilván ha van akivel összejárnak, amiatt nem fog dobni téged, sőt ha van egy kis lelkiismeret furdalása akkor bókol majd neked.


Gyanús mindenesetre (tapasztalatból mondom).

2018. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
Dettó ez volt nálunk nemrég és igen, volt valakije... Semmi jót nem gondolok erről sem, vigyázz vele, valahogy le kellene nyomoznod.
2018. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valakije, vagy megbolondult. Mindkét esetben ugyanaz a teendő.
2018. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha valaki mar egy uj parfum vadarlasa eseten is kombinal, de az irasod alapjan 100%, hogy van valami no korulotte.
2018. aug. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
1000% hogy van valaki más neki, ez teljesen egyértelmű. Lefordított telefon, kikapcsolt net, ha mutat valamit, letiltott, számodra is láthatatlan ismerősei a fb-n...ennél több jel nem is kell.
2018. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján, amit leírtál, nagyon úgy tűnik, hogy tényleg megcsal. Az a probléma, hogy írod, hiába akarnál erről beszélni, kinevet, tehát nem is kezeli komolyan az aggodalmadat.

Ha meg szeretnél ezek után még bizonyosodni róla, és nem tudtok erről kommunikálni, akkor annak ellenére, hogy nem vagyok híve annak, hogy a másik telefonját ellenőrizgessük, de kérd meg, hogy megnézhesd a levelezéseit, facebookját. Ne hagyd rá, ha azt mondja, majd később, mert akkor ki tudja törölni, ha valami olyan levelezés van, amit nem akarna megmutatni. Ha ellenkezik, akkor egyértelműen titkolni szeretne előled valamit, vagy valakit, különben megérne neki annyit, hogy önérzeteskedés helyett megnyugtasson téged ez által.

2018. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!