Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még a dolog, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a dolog, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok. Közel egy éves kapcsolatunk kissé vakvágányra futott közel ugyanennyi idős párommal. Tökéletesen indult minden, aztán felszínre kerültek olyan dolgok, melyeket nem néztem jó szemmel (internetes 'megcsalás'), de ezt le tudtam annyival, hogy mindenkinek jár egy második esély, nem is adtam időt sem arra, hogy átgondolja a dolgokat, szinte azonnal megbocsátottam neki. Rövidesen össze is költöztünk, melyet szintén csalódás követett, kiderült, hogy a korábban említett tevékenységeit nem hagyta abba, csupán titokban űzte. Még ez is meg van bocsátva persze, úgy gondoltam, jobb engedni, lejjebb adni úgymond az elvárásokból (mert alapjáraton kimutatta a felém irányuló szeretetét, éreztem, hogy valóban velem szeretne lenni). Persze ezek után mindig ott motoszkált a fejemben a gondolat, miben titkolózhat még. Hogy könnyítsem terheimet, egy régi férfi baráttal felvettem a kapcsolatot, ami persze nem volt helyes lépés, de a megalázottság, a csalódottság érzése elviselhetetlenné vált. Persze erről tudomást szerzett, és innentől kezdve szép lassan elindultunk azon a bizonyos lejtőn. Elhidegültünk egymástól minden téren. 3 hete úgy döntöttünk, elköltözök tőle, gondolkodunk, nem szünetet tartunk, csupán megpróbáljuk tiszta lappal kezdeni. Közben végig beszéltünk, kérte, hogy menjek vissza, hiányzok neki, szeret, stb. Nagyon jol működött a dolog, éreztem hogy van még remény, de most felszínre került, hogy amióta nem lakok vele, más lányoknak írogat, találkozóra hívja őket. Azzal magyarázta, hogy úgy érzi, nem elég jó számomra, máshol keresett úgymond vigaszt, és én is megtettem ugyanezt (a férfi baráttal), de továbbra is azt mondja, engem akar. Mit tegyek? Tanácsok, ötletek, hasonló tapasztalatok?

2018. aug. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme, ő is, te is másokhoz menekültök, ahelyett, hogy együtt oldanátok meg (már ha ez megoldható). Lehet nem egymást keresitek. A hazugság pedig sosem jó alap, ne tűrd meg.
2018. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének néz teljesen..te meg hagyod :D van kit dugni. Szeretni biztosan nem szeret, akkor nem tudna így viselkedni. Ne alázd már meg így magad. A helyedben soha többet nem állnék vele szóba.
2018. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezen a rakás szaron szerintem már rég nincs mit menteni. Teljesen felesleges elnyújtanod a szenvedést, jobban jársz, ha lezárod és továbblépsz.
2018. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, mert csak használ érdekből, de nem szeret téged. Ha szeretne, a tenyerén hordozna és repülne attól, hogy te visszatértél és mindent de mindent megtenne azért, hogy bizz benne, és jól érezd magad vele és ujból összecsiszolódjatok.
2018. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!