Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmirekellő, lusta, naplopó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmirekellő, lusta, naplopó, céltalan pasit kidobnátok, ha amúgy a lelke rendben lenne, helyes lenne és gazdag?

Figyelt kérdés

Régen nem ilyen volt, ingatlanozott, rengeteget járt helyszínekre, munkálatokat, csapatokat ellenőrzött, találkái, tárgyalásai is voltak, rengeteget sportolt. Mostanra elért egy szintet, hogy semmit sem kell csinálnia, az ingatlanbefektetései hozamából vígan megél. A sportot is hanyagolja, egész nap csak otthon playstation-ön játszik, rendelgeti a kajákat, ül egész nap otthon, végülis nem dolgozik semmit, alig lehet elrángatni kirándulni, sétálni, utazni, de még egy vásárlásra is alig hajlandó.

Mit tennétek?


2018. aug. 24. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Ki bizony. Ha nem tudok felnézni a férfire, nem tudok mit tanulni tőle, akkor nem akarok együtt lenni vele.
2018. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Ki dobna ki kit?
2018. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem gyere be az olyan ember, aki hedonista, és ilyen helyzetben csak magával és a szórakozásával foglalkozik ill. vegetál. Holott 100 ezer embernek tudna segíteni, felemelni őket, tőrödni velük. Értelmet adni az életüknek, mosolyt csalni az arcukra, boldoggá tenni őket.


Üres, semmit mondó élet. Céltalan vegetálás.


Képtelen lennék ilyen ember mellett egyetlen percig is meglenni. Ez az igazság.

2018. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Egy semmirekellő, lusta, naplopó, céltalan pasikának hogyan lehetséges, hogy a lelke rendben... ja várjál, most olvasom tovább, "GAZDAG". Szerinted kidobnák a csajok? :DDD
2018. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
#3 Így van. El lehet menni önkéntesen tanítani, másokat segíteni, ételt osztani, mittudomén...ez egy semmitmondó alak, még férfinek se nevezném.
2018. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4 Ez a fazon/nő/akárki nekem is irt, törölve lett..
2018. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Hogy is van az a mondás? "Kidobnám, mint macskát szarni"..?

Mindegy, lényeg az hogy ilyen pasit még az ellenségemnek sem kívánnék.

2018. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
"saját szintemen kell pasit válogatnom" Na ez.. mindent elmondott :D Undorító :D Mert szerinted akinek kevesebb fizetése van, az màr kevésbé ember? vagy valamivel kevesebb mint te? Hát tévedsz.. :D sz*rja ugyan olyan büdös mint a tiedé. Lehet le pontozni :D
2018. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

nem lenne bajom vele, mert én is szeretek otthon punnyadni

nem tudom miért reagálnak ilyen aggresszíven a nők erre a típusra, valami trónon kéne titeket körbehurcolni az országban egész nap?

2018. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, 3-as ezek a nagy szavak... miért, te kit emelsz fel, kinek csalsz arcára mosolyt (specc nekem egy undort ezzel a mindent megmondó, én vagyok a bölcsek-bölcse megmondó kapitány stílussal, közben meg egy átlagos háziasszony vagy). Vegetálás...ez is mi? MIndenki vegetál tullképpen: elmegy dolgozni vagy tanulni, aztán utána próbálja jól érezni magát.

Semmivel nem rosszabb a srác, mint más. Megteheti, h leszar már mindent, és úgy él, ahogy neki tetszik. Na, ez lenne a normális! Mert, az élet értelme is az, hogy jól érezd magad! Aztán, ha abból másnak is jut/adsz kérés nélkül, akár szeretet/mosoly, segítés pénzben/természetben az már a bónusz. Az élet értelmének koronája.

2018. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!