Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez lehet rendben így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet rendben így?

Figyelt kérdés

A párom (29F) eléggé introvertált tipus, fél éve vagyunk együtt. Kb kétnaponta szoktunk beszélgetni telefonon vagy SMS-ben megkérdezzük, mi van a másikkal. Számomra ez nagyon furcsa, eddigi kapcsolataimban folyamatosan volt valamilyen kontaktus. Nem arról van szó hogy ezt nem tudnám elfogadni, csak egyszerűen nagyon furcsa, tartok tőle hogy így nehezen fenntartható egy kapcsolat. (Hamarosan távkapcsolatra kényszerülünk)

Szóval a konkrét kérdésem az lenne, hogy más párok is vannak hasonlóan kevés kommunikációval teljesen rendben? Nektek ez így elfogadható?

Létezik, hogy valaki szeret és egyébként rendben van, ha el tud telni úgy egy nap, hogy mondjuk nem is keres? Vagy ez egyenesen azt jelenti, hogy ilyenkor elfelejti, hogy a világon vagyok?

22N


2018. júl. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem, egyszerűen ki fog hűlni.
2018. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha te olyan típus vagy, aki igényli a folyamatos kontaktust, és az írásodból eléggé úgy jön le, hogy igen, akkor nem fog működni.
2018. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így tökéletes lenne és pont a folyamatos kapcsolattartás az, ami elfogadhatatlan (a legnagyobb szerelem közepén se igénylem, ilyen a személyiségem).. Az viszont tényleg folyamatos konfliktusforrássá válhat, ha ebben eltérnek az igények, úgyhogy szerintem mindenképp beszéljétek ezt át.
2018. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik hogy ő kevesebb kommunikációval is beéri. Vannak ilyen emberek. Ha ez neked fájó pont, akkor folyton azon fogsz idegeskedni, hogy mi van vele. Neked kell mérlegelni.
2018. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát számomra ez nagyon kevés lenne. Én igénylem a mindennapos kapcsolattartást. Nem is tudom hogy lehet valakit szeretni akit alig ismersz főleg hogy 2 naponta beszéltek pár mondatot. Ebből oszt lehet ismerni a másikat. Ez a kapcsolat nem fogja bírni a távolságot. Most is alig találkoztok hogy csak 2 naponta beszéltek telefonon vagy mi?
2018. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!