Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat már megérett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat már megérett a szakításra?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a barátom 24 éves, lassan 3 éve vagyunk együtt.

Az első közös évünk (kisebb nehézségeket leszámítva), csodálatos volt, nagyon boldogok voltunk. Viszont másfél éve egyre többet veszekszünk, nehezen jövünk ki egymással, pedig lassan már a közös életünket terveznénk. A barátom nagyon ingerlékeny, gyakran kötekedik velem, nem megértő, elvicceli azt, ha a problémáimról próbálok beszélgetni vele, ami nekem nagyon rosszul esik. Önmagát szereti a középpontja állítani, hogy neki minden mennyivel sokkal rosszabb, én meg próbálom megértetni vele, hogy egy szóval sem mondtam, hogy neki nem lehetnek gondjai, de néha már ez sem lehet indok a viselkedésére. Többször sikerült elérnie azt is, hogy sírjak előtte, ilyenkor a fejemhez vágta, hogy csak hisztitek, hogy nem vagyok normális. Én mindent megteszek, hogy ez a kapcsolat működjön, de lassan lelkileg és idegileg is kimerülök benne. Mindig vigyáznom kell, hogy ne mondjak olyat, amivel felidegesítem vagy megbántom, mert akkor hónapokig hallgathatom, ahogyan azt is, hogy milyen idióta vagyok.

Mit tudnék még tenni ezért a kapcsolatért, vagy ez már szakításra van ítélve?


2018. aug. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen köszönj el:)
2018. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tőle.
2018. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem enyhe nárcisztikus hajlam van a partneredben. Figyi, ő megszokta, hogy te igyekszel tenni a kapcsolat működéséért. Sajnos hajlamosak egy idő után természetesnek venni az emberek a jót, aztán hirtelen a padlóra kerülnek, ha ez megszűnik egy nap. Elvicceli, ha gondod van? Szerinted ez a tisztelet, szeretet, odaadás jele? Megríkat? Legyél eszednél és hajtsd el őt minél előbb, mint a magzatvizet! 21 éves lány vagy, előtted az élet, annyi hapsid lehet még, hogy megundod 5x.
2018. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

ami esetleg fura itt,ez a hónapokig tolja a revansot dolog.

ez valóban nem éppen normális.

mert ha mondjuk bevágja a durcit,akkor is le szokott esni a többségnek max 3 napon belül,hogy gáz és túltolt amit művel és kapcsol.

nah de hogy hónapokig?

de persze rajtad is múlik ez valahol,mert én akkor lettem ilyen forma,amikor mondtam a nőmnek,hogy felszedtél 12 kilót,segítek lefogyni,erre kb-nem szeress így-na és akkor lettem egy ilyen fűszálba is belekötő fa-sz,hogy kiprovokáljam a szakítást.

2018. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a szakítás!
2018. aug. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!