Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Mit tegyek a rendkív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mit tegyek a rendkívül féltékeny párommal?

Figyelt kérdés

Mindenkire féltékeny, akihez csak a legkisebb közöm is van.

Legutóbb például azon vesztünk össze, hogy szerinte megcsalom őt azzal, hogy szoktam József Attila sírjára virágot vinni.

Mit tehetnék vele, hogy végre befejezze az örökös féltékenykedést?



2018. aug. 24. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

"Mit tehetnék"

Hát, például szakíthatnál. Őt nem fogod tudni megváltoztatni. És akkor változtass te. Hagyd el, nyugodtabb életed lesz; és pl az szerintem fontosabb, mint egy szeretetlen kapcsolatban élni.

2018. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
10. Ez baromság. Nem mindenki csal aki féltékeny. Én is az vagyok/voltam. És igen, ez az önbizalomhiány,mert kaphatna nálam jobbat.
2018. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

A féltékenység rengeteg kapcsolatot mérgez meg, és tesz tönkre életeket! Szörnyű lehet így élni!

Még senkit sem láttam, hogy magától kigyógyult volna a féltékenységéből, mert mindegyik alapból tagadja hogy az lenne és letudja azzal, hogy "nem vagyok féltékeny, csak féltelek..." dumával.

Addig lépj le, amíg el nem kezd az öngyilkosságával zsarolni - mert ez sincs már messze J.A. után...

2018. aug. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Altalaban aki nagyon feltekeny az fog felre lepni. Szakits, ez jobb nem lesz
2018. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is féltékeny vagyok, mégsem csalom a férfim! Nem is tervezem, mivel nekem ő kell!
2018. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Mit etetitek a trollt?
2018. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!