Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány hogy veheti észre ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy veheti észre ha a pasija és annak legjobb barátja között bromance alakul ki?

Figyelt kérdés

Mik a jelek?


Lehet hülye kérdés, de én nem akarok egy ilyen sráccal lenni tovább és esélyes a dolog.



2018. aug. 25. 07:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ne ítéljetek el, de nekem az kicsit magas h olyan helyre mennek (nem csak kettesben) kirándulni, ahol előtte velem volt. Ja és elfelejti elmondani. Azon kívül folyton szivecskéket meg uborkákat stb küldenek egymásnak és romantikus filmekből fotóznak képeket amikor azt mutatják épp mennyire szenved a pali...
2018. aug. 25. 07:31
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A 'legjobb barát' amúgy most fiú vagy lány?


Egyébként a tesóm pont egy ilyen lány barátjával csalja a barátnőjét. Szóval ez nem ritka jelenség. Én mind3 szereplőt ismerem a szoriban és pontosan tudok mindent, de persze hallgatok, mint a sír, mert semmi közöm hozzá. Szerintem sehogy nem lehet észrevenni. Legalábbis tesóm barátnője pont olyan lánybarátokra gyanakszik, akikkel a tesóm ilyen szívecskéket küldözget, de sose szexelne velük, és pont az a lány meg se fordul a fejében, akivel tényleg megcsalja.

2018. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a gond épp ott van h srác, nem egy lány. És nem testileg értettem a dolgot, illetve remélem ott azért még nem tartunk. Lelkileg, ez azt jelenti h egyrészt sokkal szívesebben van vele, amit nem értek, velem mindenki szívesen van. És engem gyakorlatilag kizár a privát dolgaiból, nem veszi fel a telót ha éppen hívja a srác és ott vagyok, míg másoknak felveszi. Az elején azt gondoltam h olyan példakép lehet neki h ennyire ad a srác véleményére. De most már annyira feltünő h én hanyagolva vagyok mellette... pl felhív mikor épp a sráccal van, de a srác épp kiment és rámba.ss.za a telefont mikor visszajön. Utána este 11körül megint hív, sz.ar kedve van, nem mond semmit, engem kérdezget csak, aztán rákérdez, menni akarsz aludni, mit lehet erre mondani. Igen, szia....hogy lehet vki ennyire g.c.i. ha szerelmes a barátjába hagyjon engem békén.
2018. aug. 25. 08:24
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nezz igy jartam anyatokkalt es hasznald helyesen a kifejezest! A baratod nem szerelmes bele, nem meleg. Csak jobban becsuli a sracot mint teged. Egy barat mindig tobbet er mint egy baratno. Ha a baratno feleseg akkor valtozik ez meg sztem.
2018. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ja, es ha ez nem bromance akkor meleg :)
2018. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudok egy palival versenyezni. Ez az ő döntése.
2018. aug. 25. 08:36
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Már rég meg van a "barátnőd" neki. Csodálkozom, hogy itt irogatsz, ahelyett, hogy léptél volna.
2018. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm...az övé...
2018. aug. 25. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Filmek képkockái, meg uborka küldözgetés? Ne már 😂😂
2018. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugye milyen szomorú...sokkal jobban érzi vele magát mint velem.
2018. aug. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!