Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint három éve együtt vagyunk barátommal,közös felnőttoktatásra járunk,most leszünk utolsó évesek. Ez a három év sok mindent adott és annyi mindent el is vett.

Megismertem valakit,aki nagyon kedves velem, és nagyon szorgalmasan udvarol,annak ellenére,hogy tudja van párom.

Nem tagadom,tetszik a srác,sőt rengeteget gondolok rá.

De amint felteszem magamnak a kérdést,hogy ha elhagynám a párom,mit éreznék, sírva fakadok.

Gondolom a megszokottság is benne van,ami tudom hogy nem jó. De ha rá gondolok,hogy minden nap látnám órákon,nagyon rossz lenne.

Ez a fiú,aki tetszik 40km-re lakik tőlem és szombaton is dolgozik legtöbbször.

Szóval nehezen tudnánk találkozni.

Talán az is közrejátszik,hogy párom az első barátom. Mit kéne tennem? Ti mit tennétek az alapján,amit elmeséltem?

22/L


2018. aug. 18. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyik sem kell neked igazán. A mostanival már csak kényelem miatt jársz, a másik ha annyira szeretnéd, vele lennél, de csak az ici pici bökkenőket látod.

Az a fajta lány vagy, aki maga se tudja mit akar, és mindig csak mérlegel kb, hogy kivel lehet a legjobban "járni". Mint valami piaci termékekkel.

Az írásod alapján az jön le: szerelmes te még az életbe nem voltál, és nem is volt olyan kapcsolatod még, amiért akár csak a kisujjad meg kellett volna mozdítani. Még kapcsolat terén egy 16 éves kislánynak tűnsz. De ezt csak ebből a pár mondatból/stílusából/tartalmából szűröm le, úgy hogy semmit nem tudok rólad.

2018. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mostani az biztos nem kell neked.

A másikról nem sokat írtál, de vonzódsz hozzá.

2018. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennel a párodba nem igazan erdekelne a másik fiú.Mint ahogy írtad a megszokás az húz hozza.Igaz minden kapcsolatban egy idő után a szerelem inkább szerette válik ès szoros kötődéssé ami erősebb a szerelemnél is.

Én az első barátomat ott hagytam mert már csak a megszokás kötött hozza ès már van más párom 7 éve nincs az a nagy szerelem de boldog vagyok.Az első párommal 6 evet voltam és szakítás után 2 évig szenvedtem de nem bántam meg mert nekem úgy nem volt jó.Te érzed mit akarsz hogyan akarod sajnálatból megszokásból ne ülj vele főleg ha meg fiatal vagy élvezd a szerelmet.

2018. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a másik paraszt is megér egy misét, aki csapja a szelet úgy, hogy van barátod. Szerinted ha járnátok, nem csapná másnak is? ;) Gondolkodj...
2018. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!