Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban élők! 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők! 8 év együttlét után ez természetes lenne?

Figyelt kérdés

8 év után eljutottam arra a pontra, hogy már nem érzek a párom iránt. Szeretem, mint embert, szeretem azt, amit közösen létrehoztunk, szeretem, hogy egy biztos pont nekem, de ennyi. Megkérte a kezem és elbizonytalanodtam. Jól elvagyunk, de kb. úgy élünk egymás mellett, mint két barát. Sokszor eszembe jut, hogy ennél többre vágyom és ezt a párommal is megbeszéltem. Szeretnék kicsit egyedül lenni, gondolkozni, így elköltöztem a közös otthonunkból néhány hétre. Szeretném érezni mit vált ki belőlem a hiánya.

Rengeteg gondolat cikázik a fejemben. Sejtéseim szerint mással is ugyanitt tartanánk 8 év után, tehát nem vagyok biztos abban, hogy jó döntés lenne feladni ezt a kapcsolatot. Lehet hogy egyszerűen csak ellaposodott? Hullámvölgy?


Hosszabb kapcsolatban élők, ti hogyan éreztek a párotok iránt?



2018. aug. 25. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindenünk közös, így nyilván azt, hogy elköltöztem, nem úgy értettem, hogy minden cuccomat összepakoltam. Hazaköltöztem a szüleimhez néhány hétre, amíg le nem tisztul a kép. Csak a legszükségesebb cuccokkal.


Apró meglepetések formájában kedveskedünk egymásnak. Az együttléteink viszont abszolút sablonosak már régóta.


Én nem látok ellentmondást. Attól, hogy szeretem mint embert, szeretek hozzáérni, szeretem ha megölel, hozzábújhatok, még nem jelenti azt, hogy minden rendben lenne.

2018. aug. 26. 00:03
 12/12 anonim ***** válasza:

És mi tart vissza attól, hogy feldobd valamivel a kapcsolatot?



Ugye tudod, hogy attól, hogy ebből kiugrasz a következő kapcsolatod ugyanitt fog tartani, sőt, még hamarabb, mint ez a mostani, mert már 2-3 év után elkezded felfedezni a mostani kapcsolatban megtanult jeleket



Elárulok egy titkot, egyetlen kapcsolat sem működik magától, tenni kell érte, hogy megmaradjon a szikra, és nem, nem a másiktól kell várni, hanem neked kell magadban életben tartanod.

2018. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!