Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek? Mi az ami belefér?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Alakulóban van egy kapcsolat, viszont észrevettem, hogy a srác folyamatosan lájkol egy lányt. Nem tudom honnan ismerik egymást. Amit rólam tudni kell, hogy 26 éves nehezen bízok meg az emberekben és az utolsó kapcsolatom erre még rátett egy lapáttal. Még nem érzem magam elkötelezve, csak nem akarom, hogy újra hülyét csináljanak belőlem.


Érdekelne, hogy érett gondolkozású emberek az ilyen dolgokra, hogy reagálnának, mit gondolnak, mert úgy érzem nekem még van mit tanulnom.


Köszönöm nektek!


2018. aug. 25. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

* a srác folyamatosan lájkol egy lányt.


Akkor az a fazon nyomul a nőre, és nem fordítva.


A helyedben párat hátrébb lépnék, vagy el lépnék a kapcsolat lehetőségéből. Lévén, hogy már egyszer sérültél, és nem lenne szerencsés hogy a meglévő sérüléseidhez, szedj még párat össze.

2018. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi a fenének neked kapcsolat? Teljesen éretlen vagy rá, hiába a 26 év. Kommunikáció!!! Mondd valamit??? A csaj lehet a testvére, unokatestvére, a csaj a szomszédból, első szerelme az oviból...vagy bárki más. Mi lenne, ha rákérdeznél az helyett, hogy hülye elméleteket gyártasz? És ha egy barátja, akkor mi van?! Veled akar basszus kapcsolatot, nem vele. Akkor meg ne hisztizz!!!
2018. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Még nem gyártottam elméletet és azért nem kérdeztem, mert félek, hogy ebben a kapcsolatban is én leszek a full féltékenynek tartott. Igen éretlen vagyok. De legalább tudok róla.

2018. aug. 25. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lajkolas nagyon sok mindent takarhat. de mint egy feltekeny tipusu no, megertelek.

szoval, fontos lenne tudni, hogy milyen kapcsolatban vannak. erre neked kell finoman rakerdezni vagy esetleg nezz ra a lany adatlapjara is, vannak-e kozos fotoik, emlekeik, be van-e jelolve, hogy o a srac unokahuga, vagy mittudomen. de ha ezekbol nem jon EGYERTELMU valasz, akkor mindenkepp kerdezz ra.

a masik, ami fontos, hogy milyen kepeit? tehat, ha a lany egy ribi, aki folyamatosan mellkirakos szelfiket posztol vagy pucsitos kepeket, akkor nyilvan mas a helyzet, mint amikor a barataival rak ki kepeket vagy a kutyajarol vagy mittudomen, mirol. elobbi esetben a csavo azert lajkolgatja valoszinuleg, mert bejon neki. utobbinal meg ezer oka lehet. :)

2018. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Facebookon nem is ismerősök, gondolom követik egymást. A lány nem ribi, hanem egy csinos nő és a képek, amiket lájkol egyedül van, amin többen vannak nincs lájk.

Őszinten nem tudom hogy lehet ezt óvatosan megkérdezni. Most nagyon gyorsan átszaladt a fejemen, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, még amíg nem bánt meg. De nem tudom annak is mennyi értelme van.

2018. aug. 25. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nevetséges vagy :D
2018. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább csak elengedném magamtól az elvárásaimat vele szemben. Ha tényleg téged akar, akkor azt bizonyítani fogja neked 🙂
2018. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!