Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év együtt járás után hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év együtt járás után hol állt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Mi a normális ennyi év együttlét után? Ez még rövidnek számít vagy már lehet tervezni jövőt?

A párom dolgozik,van háza amit örökölt,én még tanuló vagyok. Hétvégente találkozunk. Összeköltzésről,házasságról (akár a jövőben) szó sem esett.



2018. aug. 27. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

13 vagyok.

Azt kérdezted négy év együtt járás után hol tart a kapcsolatotok.

Nekünk házasságnál.

2018. aug. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Ha 4 év alatt ez szóba se került, ott ette meg a fene az egész kapcsolatot. Ha csak nem 15 éves voltál, amikor összejöttél vele.


Ha 20 év felettiek voltatok mindketten és úgy jöttetek össze, a faxid csak egy ingyen 3,14nát lát benned.

2018. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
19 voltam. Ő 20. Hát igen.. az tuti hogy valami nem stimmel ...
2018. szept. 3. 11:37
 24/27 anonim ***** válasza:
16%

Tehat akkor most vagytok 23 es 24 evesek. Mi most vagyunk egyutt a baratommal 7,5 eve es mindketten 24 evesek vagyunk. Meg gimiben jottunk ossze. Aztan kb 2 evnel kulon varosba mentunk egyetemre, 3,5 evet toltottunk tavkapcsolatban, husegben. Az nagyon sokat kemenyitett rajtunk. Nagyjabol 6 evnel koltoztunk ossze, mire mindketten vegeztunk. Nalunk mar volt tema a gyermekvallalas es a hazassag is. Meg egyelore eretlennek erezzuk magunkat az effele elkotelezodeshez, a hazassaggal meg nem is lenne bajunk, mert tulajdonkepp semmi nem valtozna a papirral, csak 1-2 jogi dolog, viszont az eskuvoktol viszketunk mindketten. Meg amugy a lanykeresektol is. Lehet, hogy nalunk ilyen soha nem is lesz, de majd hozza az elet.

Jelenleg nagy szeretetben es teljes harmoniaban eljuk az eletunket. Lehet, hogy 1-2 embernek ez a “semmi” kategoria, mert semerre sem halad a kapcsolatunk ugymond, de vegulis meg tenyleg nagyon fiatalok vagyunk.

Kerdezo! Szerintem teljesen normalis, ha ebben a korban meg nem akar semmi extrem dolgot csinalni. Eretlen meg hozza. Viszont az osszekoltozest beszeljetek at, hogyha Te vegzel szeretnel osszekoltozni(azert az nem egy olyan nagy dolog). Az egyutteles pedig hogyha jol alakul, akkor majd jon a tobbi hacacare ugyis idovel!:)

2018. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen,tudom,nem is szeretnék semmit siettetni,én is fiatalnak érzem még magam az ilyesfajta dolgokhoz. Csak furcsállom hogy még csak elméletben sincs kilátásban. Úgy értem,tudom hogy van időnk,csak az elkövetkező 1-2 évben szeretnék már nagyobb városba költözni,munkahelyet találni,ő is munkahelyet akar váltani,de még csak fel sem merült benne hogy na akkor csináljuk együtt. Nem tudom,lehet hogy normális,de nekem kicsit ijesztő hogy nem említi egyáltalán a jövőt semmi szempontból. Nem szeretnék 5-6 év járás után ráeszmélni hogy vele nincs jövőm,és kezdhetem előről. Persze mondja hogy komolyan gondolja,meg hogy velem akar lenni,meg úgy is viselkedik,ezt leszámítva.
2018. szept. 4. 12:33
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo vagyok. Szerintem lehet, hogy szamara annyira egyertelmu, hogyTe is ott vagy, hogy emlitesre sem meltatja. :)

Viszont ezt jo lenne Vele megbeszelned! Szerintem uljetek le, es dumaljatok egy jot! Lehet, hogy sok kellemes meglepetes erne :)

2018. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
meg az elozohoz: ott a kerdesedben a valasz: komolyan gondolja. Az, hogy ilyen fiatalon pedig a sajat jovojerol beszel szerintem nem gaz. Amig mi sem koltoztunk ossze, csak tavkapcsolatban eltunk, mi is arrol dumaltunk, hogy EN mit szeretnek/ EN mit nem szeretnek, stb. Ez szerintem tenyleg abszolut nem gaz es csak ismetelgetni tudom magamat tovabbra is, hogyha ugy erzed, hogy semerre sem halad a kapcsolatotok mondd el neki es azt is, hogy csak azt szeretned tudni, hogy te is szerepelsz-e a jovojeben? Szerintem abbol, hogy “komolyan gondolja” a valasz egyertelmuen egy igen, csak meg furcsa a helyzet. Vannak keson ero tipusok, lehet, hogy a te baratod is ilyen. :)
2018. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!