Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A járás kezdetétől számítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A járás kezdetétől számítva mikor alud (hat) tatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem tartom normálisnak, hogy két és fél éve vagyok együtt a Párommal és soha nem alud(hat)tunk együtt, pedig nagyon vágyom rá. Igazából Ő is, de meg akar felelni az anyjának, így inkább nem alszik velem.
2017. okt. 9. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Első alkalommal is együtt aludtunk, mikor eljutottunk a szexig. Nekem sértő lenne, hogy szex után lehet hazaballagni...

Pár ilyen után elfogyott volna a türelem, és lehet kúrogatni anyukát. Ilyen anyjamajma kisfiú meg kell a francnak.

2017. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Első szex után együtt aludtunk és azóta is mindig, ha szex volt.


16 évesen még belefért volna egy ilyen fiú, felnőtt fejjel már a szexig sem jutottam volna el vele. Anyuci pici fia nem kell.

2017. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Tehát ha jól értem, a pasid nem akar veled aludni, hogy megfeleljen anyucinak. Ez lesz röhej, én fél évet se bírtam volna ki. Hogy szexeltek így?!

Mi 16 évesen 2 hónap randizás után aludtunk együtt először, utána pedig minden hétvégén. :D

21N

2017. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Mégis hány évesek vagytok?

Néhány hét után, amikor először szexre került sor.

2017. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi csak az eljegyzes utan aludtunk egyutt.

A csaladunkban ezt szigoruan neztek

Illedelmesen betartottuk a szulok kereset.

Nem haltunk bele

2017. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Második randin olyan helyre mentünk ahol eltöltöttünk pár napot, utána pedig szinte kimondatlanul hozzá is költöztem.

30 éves voltam akkor.

2017. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Régóta ismertem, 4 napja voltunk együtt amikor először együtt aludtunk és rá 2 napra volt az első szex.

19 éves voltam, a barátom 23

2017. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Ugye látjátok, hogy szó sem volt a kérdésben a nemekről? :)


Egyébként a kérdésre válasz: 1-2 hét után.

2017. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Nyolcas, a kérdező azt írta: "a Párommal"

Ilyen fasságra csak egy nő képes.

2017. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Félreértetitek, a srác én vagyok, és a Barátnőm nem akar velem aludni. Én már lassan 30 vagyok, Ő meg hamarosan 20.


Direkt használtam ezeket a szavakat a kérdésben, hogy általánosabb legyen a hangvétel, hogy elkerülhessem a skatulyázásokat.

2017. okt. 9. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!