Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátaink között ment egy kis kavarás, és barátom azt hiszi, hogy amikor vele szétmentünk pár hónapja egy hónapra, akkor én lefeküdtem egy ismerősével akinek nem mellesleg családja van. A legjobb haverjának barátnője célozgatott barátomnak erre, és ő azota teljesen “meg van bolondulva” előtte semmiért nem volt féltékeny, rám volt csak nagyon jellemző, most viszont az egész telefonomat át akarja nézni mert azt hiszi megcsaltam és meztelen képeket küldtem magamról a csávónak.

Mivel ő sem engedi, hogy én nézegessem a telefonját, és én már régebben leszoktam az ilyen fajta féltékenységi jelenetekről én már nem is akarom az övét megnézni.

Nem csak azzal a sráccal akarja a beszélgetést megnézni, hanem mindenkivel. Ebből nem akar engedni. De mikor én a szakításunk előtt kértem tőle ő is ugyan úgy nem igazán díjazta az ötletet.

Most nem tudja kinek higyjen, mert valóban irogatott nekem a csávó de csak 2 napig dumáltunk és eszem ágában nem volt vele semmi kapcsolatot létesíteni, nem is találkoztam vele.

A szakításunk pár hónapja az én féltékenységeim miatt volt, de én legalább megjavultam azóta.

Nem tudjuk ki mit kavar de mindenki valamiben hazudik. És amúgy is haverjának barátnője találkozgatott vele, csak letagadja és azt mondja én voltam..

Tudom elképesztően gyerekes. De nem tudom mit lépjek mert tudom nem történt köztünk semmi..


22L



2018. aug. 29. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy magamat ismerem amiért ő sem mutatta meg mert gondolom nem így én se mutatnám meg. Ki tudja ő miket titkolt el még is úgy döntöttél hogy bízol benne.
2018. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De hát nem csaltad meg, együtt se voltatok! De úgy veszem ki, még csak meg sem környékeztél senkit, szóval pláne nem értem a baját...


Szerintem ülj le vele nyugiban, hogy most kicsit nézzen már magába, mert pár hnapja ő emiatt szakított veled, ugyan mire fel viselkedik akkor ugyanígy ovisan? Hátha észhez tudod téríteni.

A barátaid... hát ilyen barátok tudod kinek kellenek...


29n

2018. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha hisztizik?


Együtt sem voltatok - az más kérdés, hogy ez egy kalap fos, amiben vergődtök.

2018. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!