Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm ilyen szintű kiakadása egy ilyen kis dolog miatt? Konkrétan egy kisállat miatt.

Figyelt kérdés
Konkrétan azért akadt ki teljesen mert EGY napig nála voltam és mondta ne felejtsem el megetetni a hörcsögét, én persze mondtam igen de elfelejtettem meg dolgom is volt és egésznap nem evett. Ő meg totál kiakadt hogy ennyit nem bízhat rám, meg mi lesz ha lesz gyerekünk majd őt sem etetem? A gyerek témát mostanában kezdte fejemhez vágni ami szerintem egy elég aljas dolog ezzel betámadni. Meg hogy kondiban ne is keressem mert többet nemfog jönni abba és húzzak el innen mert neki most idő kell. Nem is regált már az írásomra, hívásomra sem...Szerintem rohadt nevetséges az hogy egy 3 éves kapcsolatot most egy HÖRCSÖG miatt akar feldobni és szakítani és emiatt ennyire kikészül. Voltak már vitáink de még sohasem borult ki ennyire. Meg az biztos hogy én azt nem dolgoznám fel ha egy állat miatt szakítana velem valaki. 20 évesek vagyunk és ez a vicc, hogy 20 éves nő ilyen miatt készül ki.
2018. aug. 29. 17:33
1 2
 1/17 Ramos ökle ***** válasza:
81%
20 éves akárki = gyerek. A hörcsög meg éhes. Te meg feledékeny vagy. Most te kiakadtál h ő kiakadt? Valaki etessen meg!
2018. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem kamu. Senki sem lehet ennyire érzéketlen, mint te, kérdező.

Amúgy jah, szerintem tök normális. Én sem lennék együtt olyannal, aki ennyire semmibe veszi egy másik, rá bízott ártatlan kis lény életét és jólétét. Igaza van, ha esetleg gyereketek születne, azt se etetnéd meg, ha netalán rád merné bízni, merthogy "elfelejtetted, meg amúgy is dolgod volt"? A hörcsög ugyan nem a te gyereked, de ugyanúgy az ember felelőssége jól bánni vele, ebből a szempontból igenis hasonlít egy gyerekre (hörcsög, macska, kutya, madár, tökmindegy, házikedvenc).

2018. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
77%

Szerintem is te vagy a szánalmas ebben a témában. Nem is igen veszlek ember számba, ha már szerinted "csak egy hörcsög"...

Szerinted az állatkínzás jó dolog?

2018. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én elismerem hibáztam, de nehogymár neki egy hörcsög fontosabb legyen mint egy 3 éves kapcsolat, szerintem ez vicc kategória szintű dolog. Illetve milyen állatkínzásról beszélünk? Azért mert most nem eszik kb 1 napig meghal vagy mi?
2018. aug. 29. 17:50
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

A hörcsög egy élőlény, akiért felelősséget kell vállalnod. Jobban meg kéne értened a dolog súlyát.

Ezért nem kéne dobnia téged, de jogodan akadt ki. Bár tulzottan, de jogosan.

2018. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Hát végülis ez egy kisállat, akit rád bízott 1 (!) napra... Pláne, ha ez az egy dolgod volt.. :D


Nyilván nem szakítanék ilyenért, de felfognám, hogy a páromnak ez fontos kérés volt, és ha már rábólintok, akkor be is tartom amit mondtam. Eddig ő gondozta ezt a kis állatot, neki több, mint egy sima hörcsög, nagyon hozzá tudnak núni az állatok az ember szívéhez.


Most úgy érzi, hogy semmibe vettél egy olyan dolgot, ami neki fontos. Majd bocsánatot kérsz tőle (komolyan), és legközelebb figyelmesebb leszel a párod által fontosnak vélt dolgokkal kapcsolatban. Hidd el mindenkinek van olyan, ami iránt kb érdektelen, de a párja szereti/fontos számára stb. Ez esetben miatta te is figyelmes leszel ezekkel a dolgokkal felé, még ha le is tojod vagy téged nem érdekel annyira.

2018. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
A hörcsögnek semmi köze a kirohanásához. A hörcsög, az a csepp volt, amitől tele lett a pohár nála.
2018. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Valoban kisse hevesen reagalt, szerintem, de alapjaraton erted, te szerinted ugyan ki nem sza.ja le, hogy a horcsog eszik-e, amugy is ennyit kert toled a csaj, es hat a sok egesz napos munkad mellett ez van, elfelejtetted. Megesik masokkal is. Ja meg amugy is 3 eve egyutt vagytok, na es az nem jeleti, hogy az a kapcsolat olyan jo is, ismerek olyat aki 10 ev utan szakitott. Talan nem csak ennyi a baja, de most tetozott. Minden esetre nem ismerlek benneteket, ha ez volt az egyik ritka eset, hogy valamit elfelejtesz, de amugy nem szoktal, akkor en nem szolnek, de ha a ki tudja hanyadik, akkor bizony valoszinuleg en is bevagom az ajtot magam mogott kifelel menet. Es nem kellene ilyen lesza.om hozzaallassal kezelned a dolgot, neki ez fontos, ha neked nem is, tiszteletben kellene tartani egymas dolgait, legalabbis megprobalni.
2018. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, ennyi erővel meg is fordíthatjuk: egy 3 éves kapcsolatban hihetetlen, hogy neked annyira nem fontos a barátnőd, hogy a számára láthatóan fontos kisállatot megetesd egyszer, ha már megígérted... :D
2018. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha szakít veled, az nem feltétlen 100%-ban szegény höri miatt lesz, hanem valószínűleg bizonyos tulajdonságaid (hanyag,gyerekes,nemtörődöm,feledékeny - bármelyik, nem ismerlek, nem tudom melyik lehetsz) ebben a "cselekedetben" - vagyis NEM cselekedetben csúcsosodtak ki, hogy egy szerencsétlen kis pamacsot egész nap nem jut eszedbe megetetni :(
2018. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!