Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm ilyen szintű kiakadása egy ilyen kis dolog miatt? Konkrétan egy kisállat miatt.

Figyelt kérdés
Konkrétan azért akadt ki teljesen mert EGY napig nála voltam és mondta ne felejtsem el megetetni a hörcsögét, én persze mondtam igen de elfelejtettem meg dolgom is volt és egésznap nem evett. Ő meg totál kiakadt hogy ennyit nem bízhat rám, meg mi lesz ha lesz gyerekünk majd őt sem etetem? A gyerek témát mostanában kezdte fejemhez vágni ami szerintem egy elég aljas dolog ezzel betámadni. Meg hogy kondiban ne is keressem mert többet nemfog jönni abba és húzzak el innen mert neki most idő kell. Nem is regált már az írásomra, hívásomra sem...Szerintem rohadt nevetséges az hogy egy 3 éves kapcsolatot most egy HÖRCSÖG miatt akar feldobni és szakítani és emiatt ennyire kikészül. Voltak már vitáink de még sohasem borult ki ennyire. Meg az biztos hogy én azt nem dolgoznám fel ha egy állat miatt szakítana velem valaki. 20 évesek vagyunk és ez a vicc, hogy 20 éves nő ilyen miatt készül ki.
2018. aug. 29. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem leginkább itt nem a hörcsögön van a hangsúly. Valószínűleg rosszul esett neki hogy egy számára nagyon fontos dolgot csak úgy elfelejtettél, utána meg kis dolognak, és nem számottevőnek állítod be. Ha neki nagyon fontos az a hörcsög és te ezt tudod, akkor azért, mert neked fontos a barátnőd, nem fogod elfelejteni a hörcsögöt sem.


Egyébként ez még elnézhető, hogy elfelejted, de ez a háborgásod hogy "csak egy hörcsög" engem is kiakasztana. Ezzel azt jelzed hogy nagyjából lexarod az adott dolog a másik számára mennyire nagy jelentőségű, neked nem fontos, stb.

2018. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha a csávóm ennyire nem lenne képes, megmondtam volna, hogy akkor váljunk külön, mert így ennek semmi értelme. A hörcsög ki volt neked szolgálva és egy falatot se adtál neki.


Ha ennyire nem akarsz gyereket, nem lenne egyszerűbb szakítani? Legalább lenne egy csomó ideje találni egy gondoskodóbb mukit, aki apa is szeretne lenni.

2018. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En is merges lettem volna...

Attudom erezni mit erez a bnod

tenyleg ennyit sem lehet radbizni akkor a gyerek tema meg odebb van.

2018. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kutyám van,és ha elengedtem az exemmel,kérés nélkül is adott neki enni,megitatta,figyelt rá teljesen mértékben,egyszerűen felelősséget vállalt.Nekem mindegy hogy hörcsög,vagy kutya,ha valakire rábíznám a jószágot,és benyögi hogy elfelejtett neki kaját adni,úgy repülne hogy a lába nem érné a földet.
2018. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval együtt vagy vele 3 éve, de nem vagy vele tisztában hogy mennyire fontos neki az állatkája? Ha hörcsög, ha kutya, ha akármi... neked csak egy hörcsög, neki nem. Ha szereted a barátnőd akkor ezt el kellene fogadnod és nem így hozzá állni.
2018. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Etesse ő, az övé. Ha nem lehet rád bízni, minek bízza rád mégis? Hisztis liba.
2018. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

EGY rohadt dolgod volt, hogy egyszer megetesd azt az állatot!


Semmi más... megértem, hogy kiakadt rád, felelőtlen leszarom-ember vagy.

2018. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!