Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ahogy megtudják a nök hogy mit dolgozok azonnal leráznak?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elhivok egy lányt randira és ugye elöjön hogy ki mit dolgozik és megmondom hogy kamionos vagyok látszik az arcukon a döbbenet és utána már nem is érdeklem öket.Eddig még csak 1normális párkapcsolatom volt 2évig voltunk együtt és azt mondta hogy válasszak vagy ö vagy a kamionozás probáltam mindent mondtam hogy át álok 3/1hétre de aztmondta hogy ö igy nem tudja elképzelni az életét. Valamint azt is többen mondták hogy mostmár szinte csak a kamionokrol tudok beszélni ami egy picit igaz de azért nem teljesen. Hogy találhatnák olyan barátnöt aki ezt elviseli hogy hetekig nem lát? 25f

2018. aug. 30. 09:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Miért van az hogy ahogy megtudják a nök hogy mit dolgozok azonnal leráznak?


Mert ki akarna olyan kapcsolatot, ahol hetekig nem látja a párját?

2018. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

A kapcsolat nem azt jelenti, hogy hetekig távol vagy, utána meg megjelensz.

Senkinek sincs ilyen kapcsolatra szüksége.

2018. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Nemá’ Bro!


Vannak azok a lányok a kamionos parkolókban, őket nem szokta zavarni.

2018. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Nehéz. Én sem szeretnék ilyen pasit. A környezetembe is az ilyen házasságok mind tönkre mentek. Nem úgy van foglalkozva a nővel ahogy azt szeretné és inkább keresnek más pasit. Az emberek azért akarnak kapcsolatot hogy legyen mellettük valaki akiben bíznak szeretik egymást stb nem pedig azért hogy hetekig ne találkozzanak és alig beszéljenek mert ugye vezetés közben hivatalosan nem lehet telefonálni sem. Nehéz dolgod lesz az biztos.
2018. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Magyarul szinte lehetetlen egyszer legyen egy családom?
2018. aug. 30. 10:05
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem esélytelen, szerintem találhatsz olyan független típusú, magának valóbb nőt, akit bizony nem zavar, ha hetekig távol vagy és nincs szüksége az állandó figyelemre, mert van sok egyéb fontos dolog, amivel simán le tudja magát foglalni.. Én is ilyen vagyok, még a legnagyobb szerelem közepén sem igénylem azt, hogy naponta beszéljünk vagy találkozzunk (a távkapcsolatokkal sem volt soha problémám), így nem zavarna, de ismerek több ilyen nőt a környezetemben. Mi pont azt a ragaszkodást, állandó kommunikációs igényt, állandó közelségi igényt nem tudjuk átérezni, ami másoknak a normális és a természetes. Nem mi vagyunk a többség, de azért létezünk, szóval fel a fejjel. Számomra például az egészben az sokkal nagyobb probléma lenne, ha csak a munkádról tudnánk beszélgetni, mint az, hogy csak 2-3 hetente találkoznánk.
2018. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Te hogy képzelsz el egy kapcsolatot? Mikor és mit lehetne veled csinálni?
2018. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehetetlen. Fiatalon jártam egy csajjal, akinek kamionos volt az apja.


Az anyja meg... szóval unatkozott (pénz az volt dögivel), így jobb híján pasizott. Sajnos későn jöttem rá, hogy a lánya is abban a közegben nőtt fel, ahol azt tanulta, hogyha 5 percig nem fekszik rajta a párja, akkor szabadnak számít.


Ha ilyen családra vágysz, az is meglehet kamionosként.

2018. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Két kamionos esküvőn is voltam tavaly :)

Kamionnal érkezett a vőlegény az egyiken :D


Nem esélytelen, hogy legyen családod. Minden házasságnak, minden kapcsolatnak vannak buktatói. Te előre tudod, hogy mi lesz az egyik nagy nehézség.


Csak beszélj kevesebbet a kamionokról.

2018. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

6# válaszolóval értek egyet.

Én is ilyen típusú nő vagyok.

A volt párommal 10 évig voltunk együtt ugy hogy ő hetelt.

Nagyon jó volt, mert mindig volt miről beszélgetni.


Engem kifejezetten érdekelne a munkád.

Biztos sok érdekes dolgot tudsz mesélni az útjaidról

2018. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!