Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez kiderülne, mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez kiderülne, mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kedves párom cicázik a munkahelyén, konkrétan fogdossa a kolléganője s*ggét munkaidőben és sajnos ez nem egyszeri, hanem rendszeres. Ilyenek a férfiak vagy ez beteg jellemre utal?
2018. aug. 31. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rogton betegseget sejteni. El kell fogadni hogy a faszid egy fereg, de amint latom ez kulonosen nem zavar teged, hiszen a rendszeresseg ellenere vele vagy.
2018. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
És még a párod?
2018. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Amikor hazamegy, menj oda hozzá, mutasd neki a hátsódat, és durrants alá egy nagyot. Majd kérdezd meg tőle:

"Ez is tetszik?". Majd beszéljétek meg, hogy ez nem pálya így.

2018. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts??

Vagy ez neked belefér??

2018. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem beteg, csak hűtlen, tiszteletlen és nem szeret. Viszont mivel még mindig vele vagy, az azt jelenti, hogy téged ez nem zavar, jól érzed magad az önbecsülés nélküli lábtörlő szerepben, szóval minden rendben. További kellemes szenvedést.
2018. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez se párkapcsolati, se munkahelyi etikett szempontjából nem tolerálható.

Nem beteg jellem, csak egy gerinctelen ember.

2018. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van az én munkahelyemen. Az irodában az egyik pasinak felesége és gyereke van. A telefonban gügyög a feleségének, aztán amikor leteszi, elkezdi fogdosni és simogatni a takarítónő seggét, aki szintén párkapcsolatban van. Jót röhögnek rajta mindketten, aztán mindenki megy a dolgára. Szánalmas. És nem, nem minden pasi ilyen.
2018. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem.csak fogdossa...

Különben a nö már tuti pofán vágta volna...


Vagy mit dolgozik a párod MINÖSÉG ELLENÖR? 😂🤔

MÁR RÉG KIDOBTAM VOLNA...

2018. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt el is hiszed?


Vagy akkor a kolléganőd élvezi is, mert ha az én seggemet fogná meg a "kollégám" aznap mennék a főnökhöz meg a munkaügyre, és úgy bxatnám ki, hogy csak les.

2018. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!