Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok véleményt erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt erről a beszélgetésről? 21/N

Figyelt kérdés

* : Nekem egyetlen dolog fáj, de az nagyon. Mégpedig az, hogy nem állsz ki mellettem.Édesanyádnak nagyobb beleszólása volt/van a kapcsolatunkban mint Neked. Ha ő nem akarta, hogy találkozz velem akkor nem találkoztál. Ha úgy volt kedve 3 héten át tiltotta, meg úgy, hogy elmúltál 18.

Csak azért, hogy ne legyünk boldogok.



Válasz: és én erről tehetek?? nekem ilyen szüleim vannak. hiába csináltam volna bármit is de ez nagyon csúnya dolog hogy ezt a szememre hányod...



*: Pontosan erről beszélek. Most vallottad be hogy sosem álltál ki mellettem.



Válasz: Hiába tettem vagy mondtam bármit úgyse az én szavam számított.

Rohadtul nem igaz amit most mondasz.

Csak te ezt nem tudod megérteni.


2018. aug. 31. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És mit csinált volna anyád, ha tiltása ellenére találkozol vele?
2018. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az én anyukámék tiltottak. Én vagyok a csillag.
2018. aug. 31. 11:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasi anyuci pici fia és ezzel nyilvánvalóan semmi problémája sincs, a nő pedig ezt nehezményezi. A pasinak mindig az anyja lesz az első, neki ez a természetes, abszolút semmi problémája nincs ezzel a felállással, de ha valaki a szemére hányja a dolgot, akkor bedobja az áldozat kártyát, mert ez a legkényelmesebb.
2018. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
52%

Persze, elég egyszerű a szitu a valós világban (a rózsaszín köd mögött élők kíméljenek).

Hiába múltál el 18, ettől még nem lettél felnőtt és önálló. Ez csak egy életkor, ami után az állam szemében nagykorú vagy és dönthetsz dolgokról magaddal kapcsolatban jogerősen.


Az ilyen problémák, mint amik nálatok vannak, nem tartoznak az újonnan megszerzett területeid közé. Nem lesz több szavad otthon azért, mert tegnap még 17 vagy, de ma már 18.


Örök igazság, hogy amíg otthon élsz és az 'ő kenyerüket eszed', addig megszoksz-megszöksz helyzet van. Bizonyos családokban támogatják az embert, van ahol kevésbé. Van ahol engedékenyek és van ahol kevésbé.


A barátod (nem írtad hány éves, pedig jó lenne) részben megérthető, de abban neked van igazad, hogy erről nem te tehetsz.

Tényleg elakarta várni tőled azt, hogy 18 évesen fordulj el a családodtól? A család örök, míg egy ilyen futó kapcsolat (16-18-21-23 évesen nincs értelme komolyan tartós kapcsolatról beszélni, hiába tart 1-2-3 évig akár, hisz a vége 99%-ban úgyis szakítás) a nevéből adódóan múló dolog.


Kíváncsi vagyok mit szólt volna a barátod, hogy ha 18 évesen megjelensz nála 1 bőrönddel, hogy "otthagytam szüleimet, mostantól veled élek". Természetesen még mivel abban a korban vagy, ezért ő neki kell állnia MINDEN költséget, ami a rezsit-kaját-iskolázásodat jelenti. Persze te majd diákmunkázhatsz, de az nem sokra elég.

Erre biztos nagy mellénnyel azt mondaná most a barátod, hogy "megoldottuk volna", de aha...persze.


Szóval igenis ki kell állni a párunk mellett, de erre ráérsz akkor is, amikor már ténylegesen felnőtt leszel.

2018. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Barátom is 21. Mindketten dolgozunk, gyüjtögetünk, hazaadunk a kasszába. Arról van szó, hogy az anyukája mindenbe beleszól, és pl van, hogy hétvégén nem lehetünk miatta együtt, de otthon se kell csináljon semmit. Itt arról van szó, hogy az anyukája mozgatja az összes szállat a kapcsolatban.
2018. aug. 31. 11:15
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Értelmes felnőtt ember semmilyen másik emberi privát beszélgetést nem tesz ki semmilyen kérdésben.


Ezt nem árt felvésned magadnak.

2018. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Volt, hogy miatta nem talalkoztunk 3 hétig csak, mert kicseszés képpen, ne legyünk boldogok.
2018. aug. 31. 11:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítanám ezt a kapcsolatot. Halálra van itélve, ha nem áll ki az illető a párja mellett. Anyuka szétszedi őket féltékenységből. Ha család lesz, gyerek...na odáig nem kellene elmenni, kert ez pokol
2018. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és a világ összeesküdött ellenetek...
2018. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Attól mert valaki elmúlik 18 még nem jelenti azt hogy azt tehet amit akar. Főleg ha anyu főztjét eszi, és nála pecozik... Saját lábra kell állni, aztán csinálhat amit akar.
2018. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!