Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keves kerdezo ker itt velemenyt serelmeirol, tobb valaszado viszont alpari modon lehulyezi az illetot, vajon miert?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre, hogy a hozzászólók egymás hsz-t véleményezik kritikusabban.
2016. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Lesel a serelmem? :$
2016. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Flogeir ***** válasza:

Én is az utóbbit látom gyakrabban.

Én személy szerint senkit nem hülyézek le, de a kérdés feltevőkkel szemben gyakran vagyok Csernusabb a Csernusnál. :) Sok kérdés feltevő felvázol egy helyzetet, minden fél mondatából süt, hogy mi a megoldás, aztán a végére odabiggyeszt valami védhetetlen álláspontot, amivel próbálja megideológizálni, hogy miért csinálja a szöges ellentétét annak, mint ami ésszerű és normális lenne, majd erre felteszi a kérdést, hogy ti mit csinálnátok? Ha tényleg komoly a kérdés, akkor erre csak a sokkterápia az igazán hatásos, amikor az ember félmondatonként megmondja az ítéletet a helyzetről, rávilágítva, hogy 20 contra érv mellett mit sem ér egyetlen látszólag pro érv, pláne ha az megönbecsapáson alapul. Ezt sajnos néha hatékonyabb érzéketlenül tálalni, mint nagyon megértően, de nyilván ez nem jelenti azt, hogy bárkit le lehetne hülyézni, vagy megalázni.

2016. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig is ugy latom hogy kritizalni es az eszet osztani a legkonyebb.Persze a ti eletetek iskolapelda , nemde ?
2016. jún. 10. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki lehülyézi a másikat annak több sérelmes van mint aki kirak kérdést. Tudod a legkönnyebb bántani a másikat...
2016. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy a másikat lenéző (pláne alpári) stílusban kellene kioktatni, amikor tanácsot kér, igyekszem mindig a lehető legkulturáltabban válaszolni, de azért nekem is nyílik a bicska néha a zsebemben, amikor olvasok néhány kérdést..

Fájdalmasan buta döntésekhez tudnak emberek ragaszkodni, foggal-körömmel ragaszkodnak rossz szituációkhoz és csak a kifogást keresik mindenre.. A vak is látja, hogy nem szorult beléjük sok ész és/vagy tartás, önbecsülés.

Ilyenkor lehet néha tényleg hatásosabb a sokkterápia, hátha kinyílik végre a szemük.

2016. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két oldala van:

Egyesek irtó hülye kérdéseket írnak ki. Mármint süt az emberi butaság róluk.

Bizonyos válaszadók meg szintén intelligenciahiányban szenvednek, akik szénné oltják a kérdezőket. Lehet megmondani a tutit, de inkább vicces formában kéne. :)

2016. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálam 2 kérdésnél szokott előfordulni, hogy elgurul a gyógyszer, avagy a szokásosnál hevesebben reagálok. Az egyik amikor a szülők válnak és a gyereken megy a marakodás. A másik pedig a szerető-megcsalós téma. Az elsőben személyesen vagyok érintett, így ez igen fájó pontja életemnek. A másik pedig végigkísérte az életem a bölcsőtől a felnőtt koromig (és szerintem a koporsómig is) és nagyjából átlátom azt az (ön)pusztítást, amit a szerelem rózsás zászlaja alatt visz véghez.


Ettől függetlenül, ha egy kérdésen érzem, hogy a provokáció kedvéért íródott akkor már csak azért sem veszem fel a kesztyűt.

2016. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én is ki szoktam osztani néhány kérdezőt. Nyílva senki nem tökéletes de kívülállóként néha sokkal racionálisabban latjuk a helyzetet. Én olykor iszonyatosan dühítő hogy mennyi buta ember van itt. Egyszerűen amikor leírja valaki hogy a férje egy bunkó állat de mindig is az volt, és nem tudja elhagyni mert szereti, az mégis milyen választ vár? Most csak mondtam egy példát.
2016. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Azért van ez a jelenség, mert miként a való életben is, úgy az itteni felhasználók esetében is túlságban is felül vannak reprezentálva mindig a primitív, erőszakos szellemi és egyébb értelemben vett toprongyok, és lúzerek...Aztán az ilyenek meg úgy vannak örökösen vele, hogy azért járnak ide, hogy ITT kiélhessék a frusztrációikat, a nyomorult életük miatti keserűségüket, meg a hasonló negatív érzelmeiket...Ez jól látszik mindig a szavazásokon is, nemcsak a "lehülyézéseken"...
2016. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!