Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lódított nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lódított nyaralás előtt 1 nappal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap délben indulnánk Balatonra 6 napra a pasimmal, a családjával, illetve az én családommal. Le van már minden foglalva, kifizetve május óta.

Tegnap és ma este is a pasim elment a haverjaival kikapcsolódni, mondván, hogy ugye együtt leszünk, velük is lesz egy kicsit(külföldön dolgoznak ezek a haverjai, így ritkán találkoznak).

Most véletlen láttam meg a facebookon, hogy a pasim és a haverjai több csajjal is vannak, holott elméletileg ez kanbuli lett volna, amire engem nem is hívott.

A képek véletlen kerültek fel, az egyik srác részegen feltette, azóta még nem tudtunk beszélni a barátommal.

Nekem rengetegszer mondta, hogy nincs csaj ebben a társaságban, ezért is esik ez rosszul.

Én így nem tudok önfeledten nyaralni, ráadásul volt már ilyen eset, amikor kanbulira ment, azt odacsöppent 3-4 lány, akiket LETAGADOTT, hogy ott sem voltak.


2018. aug. 31. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Baz.d pofan,ennyi
2018. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mièrt nem hivod fel?De elöbb mencsd le a kepet.. Kérdezd meg mien a buli meg hogy kik vannak ott? Aztan mikor letagadja mond meg neki h lattad a kepeket meg h kik vannak ott...
2018. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Több eset lehetséges.

1. Véletlenül csöppent oda néhány lányismerős, és ha már így alakult, velük buliztak tovább.

2. Mivel a barátod tudja, hogy féltékeny típus vagy, ezért meg se merte neked mondani, hogy a buliban csajok is lesznek, félve attól, hogy kivered a hisztit.

Az 1. és a 2. eset együttesen is fennállhat.

3. A barátod gerinctelen, megcsal, lesz.r téged, meg minden szörnyűség, amit csak el tudsz képzelni. Neked kell ismerned annyira, hogy tudd, kitelik-e tőle ilyesmi.

Szerintem amíg nem kerül fel róla valami kompromittáló kép, amelyen egy félmeztelen csaj ül az ölében, ne aggódj.

2018. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért vagy felháborodva. Már ezt megcsinálta egyszer, akkor is a pofádba hazudott, te pedig egy kis mosolyszünet után elnézted neki. Most is be meri ezt játszani, mert ha nem bukik le, tök jól jár minden téren, DE ha lebukik, kicsit pörögsz a témán, aztán szercsi-láwcsi. Most már nem tudsz mit tenni, szerintem hülyeség kihagyni a nyaralást, főleg ha sokba fájt. Érezd jól magad, aztán szorongasd meg a tökeit. Ha megbocsátasz neki, akkor is tedd egyértelművé, hogy ha még egyszer hazudozik, repül. És ha ezt mondod, tartsd is be, ne csinálj s.gget a szádból.
2018. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Fölösleges neked a pasi, dobd ki!
2018. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!