Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syoss87 kérdése:

Meddig bírjuk még?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszünk a férjemmel nem tudom mit csináljak. Senkivel nem tudok beszélgetni erről
2018. szept. 1. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek :) ketton all a vasar de valakinek alkalmazkodni kell
2018. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Min veszekedtek?
2018. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Illetve ha nagyon ideges vagy és tudod, hogy reménytelen egy higgadt, normális beszélgetés menj el sétálni, írd le a problémáid, hívj fel valami ismerősöt (csak van valaki). Így le tudod adni a felesleges feszültség egy részét és utána talán menni fog a kommunikáció. Tanácsolhatod akár ezt is a párodnak. Illetve az se mindegy, hogy min veszekszetek.
2018. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Párterápia, pszichológus, mediátor ha meg nem akartok 3. felet bevonni, akkor egymással beszéljétek meg a nyűgötöket. Lenne megoldás, de ahhoz lépni kell.
2018. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig jó lenne valakivel megbeszélned. Család, barátnők?
2018. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim anyukámmal szoktam beszélni de őt meg nem akarom emiatt idegesíteni
2018. szept. 1. 09:44
 7/13 anonim ***** válasza:
De azt még mindig nem tudjuk, min veszekedtek. Valószínűleg meg kellene oldani a veszekedès tárgyát. Miért nincsenek barátaid? Soha nem is voltak, vagy a férjed elmarta őket mellőled, vagy elkoptak? Miért nem keresel új barátokat? Miért nem mondod el édesanyádnak, mi bánt? A "nem akarom idegesíteni" elég gyenge kifogás. Harapófogóval kell kiszedni belőled minden információmorzsát. Miért van ez így?
2018. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kisfiunk miatt veszekszünk legtöbbször akkor ha pl beteg vagy rosdzalkodik mert en rontottam el en kapattam el elköltöm a pénzt, amiből egyébként kaját veszek nem zárom el jól a csapot mert csöpög stb gyakorlatilag mindenért engem okol
2018. szept. 1. 09:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Nehezen kötök barátságot anyukám szivbeteg es nem akarom idegesíteni a gondjaimmal
2018. szept. 1. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nincs vkije? Csak azért kérdezem, mert a megcsalásoknál szokott lenni olyan h miután rájött h a másik nő jobb, te elkezded egyszerűen irritálni. Amikor mindegy mit csinálsz, az úgysem jó neki.
2018. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!