Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viccből miért mond valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből miért mond valaki ilyet a párjának?

Figyelt kérdés

Jött hozzám a párom, két napja nem láttuk egymást. Kimentem az udvarra üdvözölni.

Megöleltük egymást, köszöntünk, megmarkolta a felsőm,majd ezt mondta:Te kis rongy.

Én meg próbáltam a'viccen belül' fura pofát vágni meg visszavágni,hogy szép is,hogy rongy vagyok neked. Közben röhögött meg puszilt.


Ez csak egy példa, elég sok ilyen beszólása van ami más kontextusban inkább sértő egy emberre,mint bók.

Illetve többször csipked megszořit erősen. Erre azt szokta mondani,hogy annyira szeret,hogy muszáj erősen megfogjon.

Ez sokszor túl erős nekem.De persze sosem emelt rám kezet haragból.

Mit gondoltok erről? Van rá valami magyarázat vagy tök normális? 20 l


2018. szept. 1. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg erős pistát eszik. Be kéne fejeznie.
2018. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kíván, csak nem tudja kulturáltan kifejezni.
2018. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Neked normális? Belefér? Amúgy szerintem nem normális, és ez a "rongyos" beszólás is eléggé sértő. Szerintem nem tisztel egyáltalán, csak egy újabb skalp vagy neki.

Látja rajtad, hogy nem teszel ez ellen, így úgy van vele, csinálhatja tovább.

2018. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából pont azért tettem fel a kérdést, mert magam sem tudom eldönteni,hogy ez normális és belefér vagy más nem hagyná ezt?

Ő a második komoly párom, előtte csak tinikoromban volt és ott nem volt ez,szóval nem tudom átlagos-e.

Három éve vagyunk együtt, nem hinném, legalábbis remélem nem csak egy akárki vagyok neki, velem tervez, ő már 26 éves.

Az ilyen beszólások után eljátszok egy kis sértődött fejet, aztán mondja hogy csak hülyéskedett, puszilgat és ezzel ennyiben hagyom,én se akarok fapofa lenni. Csak azért elgondolkodtat picit.

2018. szept. 1. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, csak annyit jelent.
2018. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Hát kissé túlzás, amit művel veled ilyen téren. Beszéld meg vele őszintén, mondd el neki, hogy ez komolyan bánt téged és hogy miért csinálja ezt. Ha nem veszi komolyan és nem változtat ezen, akkor sajnos nem tisztel téged és nem szeret eléggé.
2018. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem arról van szó hogy nem tisztel, egyszerűen ritka szar humora van.
2018. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!