Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes, és tud nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes, és tud nélküled élni - miért mond ilyet a párjának valaki?

Figyelt kérdés

Mit tennél, ha a párod (akivel már lassan 10 éves a kapcsolatod) egyszer csak azt mondaná neked, hogy nem szerelmes beléd (soha nem is volt), és ha kilépnél az életéből, nem ölné le magát, hanem élné tovább az életét nélküled. Persze nem akarja, hogy elhagyd, mert nagyon szeret... És eddig a pillanatig boldogan is éltetek..


Mond ilyet valaki olyan embernek, aki fontos? Ha igen, miért?


Számomra ez felfoghatatlan. A gyermekének sem mondja azt a szülő, hogy tudok nélküled élni, hanem úgy érzi, nem tud. Aztán ha az élet mégis elveszi, a legtöbb szülő nem öli le magát, hanem próbál életben maradni. Mégis azt mondjuk a számunkra fontos embereknek, hogy nem tudunk nélküle élni, nem?



2018. ápr. 28. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit mondott, amikor megkérdezted, miért mond ilyeneket és miért pont most?
2018. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert 10 év alatt nem tanulta meg, hogy a nőkkel nem szabad őszintének lenni.
2018. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert megteheti. Úgy látja, hogy te elfogadod ezt a hozzáállást:) Nem mindenki tűrné, de úgy látszik, hogy te igen.
2018. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez csak valami langyos szeretet. Nem vagy fontos, de nem is vagy ellenszenves. Aztán te döntöd el azt, hogy neked ez jó-e, vagy ennél jobb kapcsolatot képzelsz el. Azt nem tudom, hogy a párod miért van veled, de nem a legjobb kapcsolat.
2018. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A különbözőségekről beszéltünk, és erre mondta, hogy nem szükséges összehasonlítani az érzéseinket, hisz nem tehetek arról, hogy szerelmes vagyok, és ő sem arról, hogy nem az.


Második kommentelő: miért ne lehetne őszintén beszélni a nőkkel? Én értékelem az őszinteségét - jobb, mintha szerelmet hazudott volna.

2018. ápr. 28. 12:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem érteném, hogy miért volt velem 10 évig, ha nemis szeretett. Szimplán hülyének nézném és kidobnám.
2018. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már nem a párom, elhagytam. Tud nélkülem élni, most megteheti.
2018. ápr. 28. 13:05
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Látod, ez bizonyítja, hogy te sem értékeled az őszinteséget. Ha azt hazudta volna, hogy szeret, továbbra is vele maradtál volna.
2018. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én három éves kapcsolatban vagyok, nem vagyok szerelmes, nem is voltam. Korábban volt szerelmem, de talán kettő ha, egyik sem tartott túl sokáig és annyira nem is viselt meg.

Szeretem a barátnőmet, felnézek rá nagyon sok mindenben, becsülöm és figyelek rá. DE számomra egy párkapcsolatban nem a szerelem a legfontosabb, hanem az, hogy milyen az összehang közöttünk, hogyan oldjuk meg együtt a problémáinkat.. stbstb.

Nem vagyok érzelmes, ennyi. És igen, ha eltünne az életemből a miért-et kutatnám egy darabig, de én sem törnék össze, élnék tovább és haladnék az utamon.


Mi is beszélgettünk arról, hogy ez így van nálam és miért van így és nagyon megértő volt, hogy ennyi, ilyen vagyok, számomra az érzelmek nem annyira mérvadóak(ez NEM azt jelenti, hogy ne szeretném őt nagyon!)

Persze azért kicsit elszomorodott, de hamar a kedvébe tettem és azóta kétlem, hogy annyira zavarja ez a tudat.


26f

2018. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as: Kicsit el vagy tévedve. Azt mondta, hogy nagyon szeret, mégse maradtam vele. Ha pedig szerelmesnek mondta volna magát, nem a hazugság miatt maradtam volna vele, hanem mert valószínűleg bizalmat adtam volna neki, hogy szavahihető. De ha a tettei azután nem támasztják alá a szavait, lehazudhatja a csillagos eget is, akkor sem maradok vele. Nem a szavak számítanak, hanem ami mögötte van.
2018. ápr. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!