Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Elvaltatok/ szakitottatok es van uj paratok mar tobb mint 2 eve. Elozo kapcsolatban szuletett egy gyerek. Elmentek az exetekkel es a csaladjaval nyaralni a gyerek miatt? Termeszetesen az uj parotoknak errol nem szoltok. Veletlenul derul ki.

Vagy ha ti vagytok az uj par helyebe ti ezt toleralnatok a gyerekre levo tekintettel?

Velemenyem szerint ez nem teljesen normalis dolog de nekem nincs gyerekem.


Koszi a valaszokat.


2018. szept. 1. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, ahol működik a nyaralás az előző társsal. De ha van új társ, akkor ez igen furcsa. Az, hogy az új társ háta mögött történik, tisztességtelen.
2018. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mennék el, és nem tolerálnám semennyire. Aki ezt meglépi, az otthon hagyott embernél ott biztosan lezárul az addigi.
2018. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*lezárul az addigi az otthon maradott ember lelkében.
2018. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En vagyok a no es az uj tars a tortenetbe. Tegnap derult ki, hogy a draga parom nem horgaszni volt egy hetig hanem Torokorszagba.
2018. szept. 1. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:

4 Akkor szépen szedd a kis holmidat és ints egy Pá-t..

Ne asszisztálj senkinek semmihez.

2018. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szakitas megtortent, csak kivancsi voltam ki hogyan velekedik errol, mert szerinte en csak egy nezopontot nezek es nem ertem meg az o oldalat ezzel kapcsolatban... miszerint csak a gyerek miatt ment.
2018. szept. 1. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban ezt megbeszélik előre.

Még úgy is nehéz elfogadni, de akkor legalább két egyenrangú fél van a kapcsolatban, akik tisztelik egymást.

2018. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek miatt ment, azt is el lehet mondani, meg lehet beszélni. De hazudott. Elég nagy dologban. Tudja hogy nincs igaza, egyszerűbb a gyerekre fogni.

Jól tetted, hogy szakítottál vele. Később, másban is hazudott volna.


Én is ezt tettem volna, szerintem ez nem tolerálható, valamint én biztos nem mennék az exemmel nyaralni a gyerek miatt. Ha már külön vagyunk, akkor őt csak a gyerek érdekli (ahogy engem is), nincs semmi keresni valóm a családi nyaralásukon.

2018. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez mar nem az elso eset volt h nem volt velem oszinte a “gyerek miatt”. De ez azert szerintem egy ket eves kapcsolatban egyaltalan nem normalis dolog.

Tudta hogy reszemrol ez nem opcio hogy o az exevel menjen nyaralni ezert nem szolt. Csak hat ahogy haza ert ez ki is derult. De en voltam a figyelmetlen hogy nem tunt fel h azon a heten ment horgaszni mikor az ex es csaladja torokorszagba nyaralni.

2018. szept. 1. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok. A szakítás volt a lehető legjobb megoldás. Hidd el, találsz olyat, aki nem hazudozik.


34N

2018. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!