Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati szünetet kért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szünetet kért a barátnőm, mert nem foglalkoztam vele eleget szerinte és nem voltam elég romantikus. Szerintetek van esély, ha visszatér?

Figyelt kérdés
A romantikust úgy értette, hogy már nem becézgettem, dicsérgettem, ajánroztam, dehát már 2 éves kapcsolat, nem lehetek pont olyan, mint az elején. Kért 1 hét szünetet (addig nyaral a szüleivel), szerintetek mire számíthatok?
2018. szept. 1. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nagy eséllyel van valami másik pasas a képbe, de még nem biztos a dolog, ezért egyenlőre talonba rak, aztán ha nem úgy sül el a dolog, akkor lehet visszatér hozzád.
2018. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem sok jóra. Az is lehet, hogy már van új bakja vagy csak jelölt és azért kért szünetet, hogy átgondolja, hogy rázzon le. Lehet maga a szünet a lezárás. A nőkre jellemző tud lenni, ha nem kapnak a szerintük elvárt módon és mennyiségben figyelmet, törődést, akkor elkezdenek kifelé kacsintgatnak a kapcsolatból ahelyett, hogy őszintén elmondanák a bajaikat.
2018. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Lehet,hogy teszteli magát azzal,hogy az 1 hét alatt mennyire hiányzol Neki.

Arra nem gondolhat,hogy ez idő alatt majd óriásit változol és ismét becézgetni fogod. Viszont..Te gondolkodj el. Ha jól működött a kapcsolatotok lehet,hogy a barátnőd csak több babusgatást, ölelgetést igényel, amit meg is adhatsz Neki.


Itt nem számít az,hogy mióta vagytok együtt, az igény-igény, tarthat örökké is, nem a kezdeti időszakra kell csak korlátozódnia.


Ha szereted próbáld meg visszahódítani, mondd Neki azt,hogy figyelni fogsz Rá, és tedd is azt.

2018. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha őszintén elmondta többször is, de nem történt változás? Sokszor a legnagyobb baj, hogy olyan biztosra veszik a felek, hogy a másik az övéké és nem tesznek semmit a kapcsolat életben tartásáért.


Kérdező, őszintén, beszélt már erről veled a párod? Hogy hiányzik neki, hogy szeretgesd, megcsókold szex reménye nélkül is, legyen hozzá egy pár kedves szavad a hétköznapokon is? Figyeltél rá, amikor ezeket mondta, és próbáltál a kedvére tenni?

2018. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondta sokszor de nekem nem nagyon ment ez
2018. szept. 1. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha az elején ment, és nem esett nehezedre kedvesnek és figyelmesnek lenni, most miért? Próbálj meg visszatérni egy kicsit arra, amire szüksége van, neki ez a szeretnyelve, enélkül halottnak érzi a kapcsolatot. Ha pedig ezt nem tudod megadni neki, semmi értelme tovább együtt szenvedni. Ő próbálta sokszor megbeszélni, te nem vetted komolyan, akkor gondolom ez a dolog nem ért téged váratlanul.
2018. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!