Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőrproblémák miatt vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrproblémák miatt vannak problémák. Ez tényleg ilyen súlyos gond lenne?

Figyelt kérdés

Lányként nagyon sok szőrtelenítési módszert kipróbáltam, igazából ha jobban belegondolok, mindegyiket. A borotva, krém nálam felejtős, mert nagyon erősek a szőrszálaim, benőnek, viszket, pattogzik, rengeteg problémám van vele. Az epilátort meg nem tudom elviselni, nekem személy szerint már a fájdalomküszöbömön túlmutat. Pláne, hogy sokáig tart és egyesével tépked.


Nekem a gyanta vált be a legjobban (teljesen az egészet le szoktam szedetni), viszont ugye az csak az első 2 hétben marad szép, a második két hétben már szőrösödik (havonta járok). Ilyenkor mindig mondja a barátom, hogy ez így nem jó, mert neki nem tetszik. Ilyenkor fán hogy sötétben szexelünk, hogy ne is lássa.. De van hogy egyáltalán nincs is semmi emiatt. Meglátja és lelankad.

Megalázó ez azért. Meg azt érzem, talán az érzelmeivel lehet gond... Nem igénytelen vagyok, mosakodom rendesen, és nem is esőerdő van a lábam között, mert havonta gyantáztatok.


2018. szept. 2. 11:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem a szőrrel van a gond, hanem h irritálod. Nálunk akkor volt ilyen,mikor a pasim félrement egy sokkal jobb nővel és onnantól én már tök mindegy volt h mit csináltam, az nem volt jó neki.
2018. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más pasit!
2018. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én epilátorozok, és itt is a csupasz két hét után kell várni napokat, míg negnő annyira, hogy újra kilehessen szedni. Ami ugye szőrös napokat jelent,főleg a lábon, hónaljon. A párom viccelődik ilyenkor, de eszébe se lenne emiatt nem szeretni vagy nem kívánni. Csomószor szexeltünk ilyenkor is.

Kíváncsi lennék őméltóságára, ha te is találnál valami hasonló dolgot nála és emiatt nyafognál. Próbáld ki, ha épp nem csupasz ott lent, nincs szex mert ugye neked meg az "nemtetszik". Vagy talán jobb lenne elgondolkodnod az egész kapcsolatodon.

2018. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezt könnyen meg lehet oldani: ha két hét alatt nő ki a szőr, akkor menj kéthetente gyantáztatni. Ha ez túl drága, akkor a barátod is nyugodtan hozzájárulhat.
2018. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Probald ki a villanofenyes technikat es dobd a pasit mert egy sggfej.
2018. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 he84 ***** válasza:
62%

A villanófényes technika nem jó, amit az egyik válaszoló javasol. Több éve tapasztaltam és nem vált be. De egyéb szőrszedési módszerekkel is próbálkoztam régen néha, ám mindegyiknek volt valami hátránya. Végül feladtam részben ezért, részben mert kényszeres, nehéz és kínlódás az egész. Na meg nem akarok megfelelni másoknak, csak mert ez túlzottan divat lett,... Sajnos ez a szőrtelenítési mánia egy túlzottan elvárásos divat lett évek óta, pedig egy divatnak nem szabadna kényszeresnek lennie, mert különben igénytelen, ronda a nő. Ez egy butaság és nagyon túlzás. Én rég nem szedem se a lábaimról, se máshonnan, mégis megvagyok. A szőr nem kosz, nem igénytelenség, semmi köze a tiasztasághoz, ez egy nagy marhaság,... Csak mert van szőr, attól még fürdik, mosakszik az adott nő, nem a szőrtől függ, nagyon fura és érthetetlen, hogy sokan miért hozzák össze az igényességgel, ápoltsággal a szőrt, mikor annak valójában semmi köze hozzá.


Szerintem kérdező csak a párod kedvéért és mások miatt ne szedd, ne szenvedj te is, hanem fogadd el magad úgy, meglátod jobb lesz, ha kiállsz önmagadért! Találj olyan férfit, aki szőrrel együtt is elfogad. Hidd el, van olyan, aki szőrrel együtt valóban elfogad, én is tapasztaltam, van ilyen férfi barátom és tényleg teljesen elfogadja, nem zavarja egyáltalán. Persze a legtöbb ilyen férfi nem mondja el magától, esetleg nem teljesen tudatos ez bennük. Egyszerűen fel kell nekik hozni a témát és eszerint szűrni. Nagyjából én is ezt tettem. Csak a felszínes, kényes, divatmániás férfiak nem fogadják ezt el, akiket túlzottan behálózott ez a túlzóttan szigorú divat,...

2018. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%

26-os! Azért mert neked nem vált be a villanófényes kezelés, nem kell azonnal azt feltételezni, hogy senkinél sem működik. Én is próbáltam, és igaz, nem 100%-ban tűntetett el mindent, de azért jelentős mennyiségtől megszabadított, és a maradék is nagyon gyenge lett, és az már nem gyullad be a borotvától.

Szóval kérdező! Szerintem érdemes kipróbálni ezt a kezelést, igaz, hogy fájdalmas, de lehet hogy neked is be fog válni.

Viszont abban a többieknek igazuk van, hogy csak azért mert éppen nem vagy tükör sima, akkor már a barátod nem is akar együtt lenni, az tényleg túlzás, és érdemes lenne erről nyíltan beszélni vele. Nyilván ő sem gondolja azt, hogy bár nem lenne szőr, de kipattogott, begyullad bőr igen, az mennyivel vonzóbb lenne.

2018. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kicsit orulok,hogy nem most vagyok fiatal.

Lehet ,hogy mai szemmel igenytelennek tunok,de en nem borotvalom,csak a honaljam,es a labszaram.

Fanszorzetet,csak,ami a bikinibol kilogna,nem az egeszet.

A ferjem hasonlo koru mint en 50,es neki a nemi szerven levo szorzet a noies,termeszetes.

Probaltam leborotvalni,de azt mondja,a kislanyoknak csupasz meg a p.juk.


Tulzas,amit gorcsolnek emiatt a szorkerdes miatt manapsag.

2018. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26, teljesen igazad van. A divat egy dolog, de például én sem szeretem, ha egy nő olyan mint egy meztelencsiga.
2018. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 he84 ***** válasza:

Tévedsz 27-es válaszoló, nem mondtam hogy senkinél tutira nem válik be a villanófényes, csak mondtam hogy nekem nem vált be. Azon belül erősebb szőrnél nem vált be, 2-3 hét múlva visszanőtt mindig, pedig több kezelésre jártam, de hiába. Elég drága volt, meg is bántam, nem éri meg csak mások miatt és kényszeres divatból. na meg nem írtja ki örökre.


Oké 29-es válaszoló, köszi és örülök, hogy te is reálisan látod ezt a dolgot. Én eléggé unom ezt a kényszeres divatot, túlzás az egész és szomorú, hogy emiatt tévesen lebecsülik egymást sokan.

2018. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!