Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem szeret más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeret más emberek előtt csókolózni. Hogyan változzon meg?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy nagy eseményen ahol több 1000 ember van, bulik meg minden... és minden okés köztünk de amikor megpróbáltam átölelni vagy csókolni pl egy koncerten egyből veszekedett velem hogy "ne csináld már hányszor mondjam hogy nem szeretem". De nem mondta el hogy miért nem szereti. Olyan nincs egy kapcsolatba hogy szeretgetem és lök el. Szintén a kezemet se fogja meg mikor megyünk át a tömegen. Ez engem nagyon zavart és az egész estémet elrontotta. Ültem egész este kedvetlenül és hallgattam. Amikor hazaértünk végre meg tudtam ezt beszélni vele. Csókolóztunk aztán pedig megbeszéltük a dolgokat. Azt mondta hogy ő ehhez még nincs hozzászokva hogy annyi ember előtt csókolózzon stb.. Mert neki még nem volt így barátja ski ekkora eseményekre vitte. Na de miért szégyenlős? Valakitől szégyell engem? Mit tegyek? Engem ez nagyon zavar hogy 5 órát együtt vagyunk és egyszer sem tudom megcsókolni. Főleg úgy hogy rengeteg más párt látok hogy szeretik egymást mi meg úgy tétlenül ülünk egymás mellett. Ma is ugyanarra az esemémyre megyünk és nem szeretném hogy úgy múljon el az este hogy hozzá sem érhetek. Ja neg ha hozzáérek a hajához egyből hisztizik hogy "jajj elrontod a hajam". Tényleg úgy áll hozzám mintha a fejét téptem volna le. Mit tehetek hogy ez változzon?
2018. szept. 2. 13:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy még csak 1 hete vagyunk együtt. De emiatt nem akarok szakítani vele, meg akarom oldani valahogy. Tegnap megkérdeztem tőle hogy jobb mikor ilyen kedvetlen vagyok? Azt mondta nem, és én azt mondtam hogy akkor ideje változtatni a dolgokon
2018. szept. 2. 13:55
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellened van ez. Egyszerűen nem szeret mások előtt smárolni, neki túl intim. Ezzel semmi baj.
2018. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Elárulok neked valamit. Én sem szeretem falni az aktuális páromat az utcán/idegen emberek előtt.

1-1 szájra puszi belefér, de nem fogunk csókolózgatni, meg kvázi ruhán keresztül dugni.

Az ilyen párokat szánni szoktam.


Nem a hellyel van a probléma, mert utcán - kocsiban - etc simán szexelünk úgy, hogy ne lássanak meg. Egyszerűen ezek nem tartoznak másra.


A gondolkodásod alapján nem nagyon lehetsz több még 20 évesnél, majd egyszer megérted.

2018. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
ui: Szegény lánynak üzenem, hogy dobjon ki téged mielőbb. Már az első hozzászólásod alapján egy szánalmas manipulatív zsarnok ember vagy. Ne fenyegessed a párodat...
2018. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Ő ilyen, ezt vagy elfogadod, vagy nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat.

Vannak párok, akik annyira egymásnak esnek az utcán, tömegközlekedésen, rendezvényen, tömegben, mások előtt, nem zavartatva magukat, hogy csak a vérmérsékletem miatt nem szólok oda nekik, hogy "menjetek szobára"...

2018. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, a lányban van annyi tartás, hogy nem fog pettingelni veled mások előtt, mert nem olyan prosztó suttyó, mint te. Szerintem szakítsatok, hátha talál egy valamirevaló férfit magának.
2018. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell más emberek előtt smárolni?
2018. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval bennem van a hiba. De ő amint hozzáérek egyből hisztizik hogy hagyd már abba pedig nem csináltam vele semmit xD csak megfogtam a derekát gyengéden. Néha majd felfaljuk egymást, itt meg nehogy hozzáérj mert letépi a fejed. Oké szóval hagyjam ezt a témát vele és fogadjam el hogy ő ilyen. De hát buliban ha pl átkarolom nálam az azt jelenti hogy: "ő csak az enyém és senki se próbálkozzon nála". Ha nincs a karjaimban simán gondolhatja bárki hogy nincs barátja na és akkor próbálkozzunk.
2018. szept. 2. 14:18
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem kell smárolni más emberek előtt de hogy őszinte legyek nagyon félek hogy elveszítem így. Sokszor gondolok arra hogy nem azért utasítgat vissza mert sok az ember, hanem azért mert nem szeret.És ettől tartok legjobban. Nem vagyok biztos abban, hogy valójában szeret e ő engem. Oké friss kapcsolat nem is szerethet még annyira. De én minden percben tudatni szeretném vele hogy szeretem
2018. szept. 2. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ő nem a tied, nem a tulajdonod, hanem egy szabad akarattal rendelkező ember. Szánalmas, amit csinálsz.
2018. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!