Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hajlandó csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó csókolózni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szánalmas kérdés, de muszáj kiírnom.

21 évesek lettünk idén, 3 éves kapcsolat. A párom fél éve nem csókol meg, és szex sincs. Kérdeztem, hogy miért, de nem ad választ. Nekem hatalmas igényem van rá, ő viszont eléggé terel, és hiába sírtam múltkor, hogy nem csókol meg, semmi, elintéz egy szájra puszival. Természetesen az első dolog, ami eszembe jutott, hogy félre megy, de rámförmedt, illetve elég szerelmesen viselkedik-sokszor hív, kedveskedik, minden szabadidejét rám áldozza, programozunk, stb.-tehát ezt kilőttem.

Nem éri nagy stressz, ez is kilőve. Nem büdös a szám és ápolt vagyok. Gondoltam arra, hogy nem vonzom, rá is kérdeztem, de közölte, hogy hagyjam a hülyeségemmel. Csinosnak tartom magam, 170 centi magas vagyok, 56 kiló, izmos alakom van, van mellem, fenekem, tehát nem ezzel van a baj. Eddig úgy voltam vele, hogy emiatt nem szakítok, de kezd bennem felmerülni.

Amúgy, mint írtam, ezen kívül minden rendben LENNE. Velem tervezi a jövőjét, mindent megosztunk a másikkal, rengeteget kommunikálunk, de amint felhozom ezt a témát, teljesen megváltozik.

Fél éve nem történt semmi trauma, és tudtommal nem csókolok rosszul, mert 2,5 évig volt rendszeresen.

A szexbe már bele sem gondolok. Mit tehetnék?

Minden nap elmondja, hogy szexi vagyok és imád, és itt ennyi. Fel sem áll már neki rám.


2018. júl. 17. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok neked fájdalmat okozni, de én akkor viselkedtem így a volt barátommal, amikor már nem szerettem (csak féltem kilépni).
2018. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi az exemel eljutottunk erre a szintre akkor már nem éreztem szerelmet és biztos is voltam benne, hogy már nem szeretem. Tönkre is ment a kapcsolatunk-e miatt. Bár nálunk a szexel nem volt soha gond.
2018. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Erre nncs jó tanács! De résztvétem! Ha dobod itt a számom +36204xxxxxx 👍☺️
2018. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmult a szerelem. A csók hiánya sokat elárul.

Egy idő után nem akar veled majd kozos programot aztán jön az hogy inkább elvitelre kéritek a kaját mert nem akar veled mutatkozni egy helyen sem.

Aztán a vége...mikor mással látod

Mert már most keresgél de csak akkor dob ha megvan a következő



Saját tapasztalat

2018. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a gyors válaszokat!

Számtalanszor ültem le vele és mondtam el neki, hogy ha nem szeret már, akkor ő jobbra én balra. Tudja, hogy én szerelmes vagyok(ezért sem szakítottam még), és azt is mondtam neki, hogy ha ő már nem érez így, ne húzza az időmet, de mindig közli, hogy fejezzem be a hülyeséget és ő imád és napi 5x biztos elmondja, mennyire szeret.

2018. júl. 17. 23:54
 6/18 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, sajnálom.

Kezdek aggódni, nehogy velem is ez legyen. Lehet nekem még túlságosan tart a lila(vagy rózsaszín) köd, de ez meglepett, hogy valószínűleg neki nem.

2018. júl. 17. 23:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A lila köd miatt nem látod hogy ez már sajnos a vége csak nehéz neki is kis ondani ennyi idő után. Más fele kacsingat mert már un téged sajnos. Ugyanez volt de én átéltem hogy a munkatársával aludt aztán beközölte hogy húzzak el...
2018. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ennyi idős, fiatal férfi ne akarna szexet? Erre gondolj...
2018. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez v meleg v egy másik nöt tol exem azért nem szexelt velem mert nemakarta velem megcsalni a szeretöjét. Nonszensz.. Öt szerette engem eltürt,én jottem el földig rombolva másnap már vitte a lakásba a nöt. Ött vitte ebedelni nyaralni stb velem mutatkozni se akart már irritáltam csak..
2018. júl. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije,hidd el. És hazudik. Színészkedik. Ne pazarold az idôd area ,aki nem érdemli meg.
2018. júl. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!