Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk egy éve. A problémám a gesztusok hiánya. Nem vagyok olyan nő, akinek méreg drága ajándékok kellenek, egy darab kőnek háttérsztorival/szál virágnak jobban örülök bárminél. Azonban én soha nem kaptam tőle semmi személyes gesztust. Minden versenyére leutaztam, kimondhatatlan nevű településektől kezdve bármeddig nő létemre.

Vonattal. 40 fok melegben. Én írtam neki leveleket, hogy Nyisd ki ha szomorú/fáradt vagy stb. El sem olvasta, a belecsempészett csoki szerintem már le is járt. Kérlek ne túl durván írjatok, azon vagyok hogy le tudjam zárni. Azonban még ilyenkor is magamat okolom :( Segítsetek kérlek!


2018. szept. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
De kár hogy ilyen nőt eddigi életem során nem söpört elém a szél! Megbecsültelek volna a helyében.
2018. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Te választottál ilyen pasit, viseld is a következményeket.

Egyértelműen látta, hogy teljesen odavagy érte, és ő úgy volt vele, hogy neki semmit se kell tenni, hisz szinte csettintésre szétteszed neki a lábad és bármit megteszel neki. Akkor ő miért teperjen érted?


Máskor ne ilyen pasit válassz és ne add ki azonnal az érzéseidet és magad!

2018. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem reagálod túl. Szerintem nem szeret és nem kötődik hozzád. Nem hiányzol sajnos csöppet sem. Nekem ebből ez jön le. Jól elvan így, amikor fellép a puncihiány nála akkor jó, hogy kéznél vagy. Ennyit jelentesz neki. Ha ennél többre vágysz akkor dobd ezt a kapcsolatot vele együtt a francba..Ha már most ilyen később sem lesz jobb az biztos.
2018. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ő nem szeret annyira, mint te őt. Látszik a gesztusokon, meg abban, hogy ki mennyit fektet bele a kapcsolatba.

Most vagy lesz annyi önbecsülésed, hogy kilépj, mert ez számodra megalázó, vahy megmaradsz ebben, megpróbálod megbeszélni vele, ő 2 napig megváltozik, majd minden a régi.

Te döntésed.


29n

2018. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak egyszer ilyen barátnőm lehetne! Ismerem ezt az érzést, én is készítettem már apró ajándékokat, amiket "ok cső" jelleggel fogadtak. Remélem hozzád hasonló nővel hoz össze majd a sors. Nem a te hibád, egyszerűen a barátod nem értékelte az ilyesmit. Sok az ilyen megkövült szívű ember, férfi és nő is egyaránt.(31/F)
2018. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy arról van szó hogy a ti "szeretetnyelvetek" eléggé különbözik?

Mármint te ilyenekkel (is) kifejezed hogy szereted (gondolom én) és ő is szeret csak nem ez a típus.

A másik lehetőség hogy imponál neki ha egy nő "fut" utána így már a kapcsolatban és pont emiatt nem töri magát.

2018. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!