Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha megszületik a baba, ha már most ez így van? Járt valaki hasonló cipőben? Túlreagálom? Megcsal?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok. Párommal a teherbeesés óta gondok vannak a szexuális életünkkel.

Terveztük mi a kis csöppségünket, viszont mióta kiderült, hogy terhes vagyok, a párom hozzám sem ér. Előtte naponta, de maximum 2 naponta együtt voltunk.

Sokat beszéltünk róla, aminek az eredménye általában rá egy - két napra szex, és újabb 1-2 hét szünet.

Én már nem tudom mit tehetnék.

Volt már kifogás a fáradtság, a félti a babát minden...

Az sem segít ezen, hogy őszintén, és nyíltan próbálok vele beszélni erről. Elmondtam neki mindent, hogy akkor ez még sokáig így fog menni, és hogy nekem ez nem jó, elmondtam, hogy nem lehet gond, hiszen minden rendben velünk, hogy félek a megcsalástól, és nem. Egy hétig tart ki a beszélgetésünk 1 alkalom, aztán újabb 2 hét semmi...

Valóban azt hiszem megcsal, pincér, és újabban túl sok a program az étteremben is.

Ha most taszítja, hogy csak az anyát látja bennem, mi lesz ha megszületik a kicsi?

23 éves leszek, én nem szeretnék így élni vele. Tudom, nem ez a legfontosabb, de minden sokkal másabb lett.

Már sírok is...

Adok magamra, szépítkezem, és nem és nem tetszem neki...

Fog még rám nőként tekinteni? Mit tegyek?

Én ezt nem tudom elfogadni, ez olyan mintha csak nagyon jó barátok lennénk, és együtt laknánk.

Létezik, hogy nem vágyik rá semmilyen módon? Úgy hogy előtte minden tökéletes volt.

Mit tegyek? Én már arra gondolok így ma este, szakítok vele, és tényleg csak éljünk együtt a baba miatt.

Erre nem számítottam...



2018. aug. 26. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ültesd le és mondd el neki, miként érzel, mitől félsz.

Eddig tudtatok őszintén beszélni mindenről, lelki gondokról is?

2018. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon túltolod!

Egy feltételezés miatt képes lennél szakítani a gyereked apjával?!

Normális vagy?

Masztizz egy jót, higgadj le és gondolkozz tiszta fejjel nyugodtan!

2018. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-es Igen, mindig úgy tűnik mintha sikerülne megbeszélnünk, viszont ez sül ki belőle. Mindig biztosít, hogy szeret, és sosem csalna meg. Többször is szóba került már ez a téma, kértem mondja el mit érez, mitől tart. Semmilyen érdemleges választ nem kaptam.


2-es Talán nem, nem lennék képes, csak nagyon el vagyok keseredve, ez beszél belőlem.

Úgy érzem, nem tekint nőnek már. Nem is igazán a szex hiánya fáj, hiszen nem azon alapszik a kapcsolatunk, ahogy minden normális kapcsolat sem, hanem ez a "változás", "elhidegülés". Illetve az, hogy ez most így marad, vagy rosszabb lesz szülés után, amit ugye senki sem tudhat.


Köszönöm a válaszaitok. :)

Igazából nem is tudom már mi a kérdésem... Érdekelne, másoknál volt e ilyen, s hogy alakultak a dolgok...

2018. aug. 26. 23:17
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Már nem azért, de házasságban/együttéléskor egyáltalán nem gyakori az 1-2 naponta szex. Egyesek már a heti 1-nek is örülnek.

Amúgy valahogy beszéljétek meg. Ha van valami baja, elmondja, ha nem mond semmi értelmeset, akkor gyanakodhatsz.

2018. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Rengeteg ilyen történet van a neten, olvass utána. Nagyon sok férfi elidegedik a párjától ilyenkor, és ez idővel rosszabb lesz, pl. mikor megérzi a savanyú anyatej szagát. A hisztizéssel is csak rontasz a helyzeten, ha ilyenekkel bántod amit ide leírtál, ne csodálkozz, ha te magad űzöd egy másik lány karjai közé.
2018. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3-as Igen, ezelőtt így volt, naponta, kétnaponta. Biztosan csak az "újdonság" varázsa, másfél éve éltünk együtt kb


4-es Én nem érzem úgy, hogy bántom, hiszen nem vádolom,(magamban kattogok a megcsaláson inkább, mióta éjjel jár haza) és természetesen nem cseszegetem " hogy d*** már meg :) "

Csupán őszinte beszélgetésre próbáltam rábírni, amikor észrevehetően negatív írányt vett ez a téma nálunk. Gondolom ez nem bűn egy kapcsolatban. Illetve néha viccesen került szóba, "játékos felhívással"

Mostmár énis hanyagolom ezeket, megalázónak érzem, hogy újra szóba hozzam, mintha "könyörögnék a szexért". Úgyhogy jegelem a témát, mostmár magamban rágódok. Nem túl biztató a válaszod, nem tudom mennyire élted ezt meg, illetve az anyatejes példádat, mindenesetre köszönöm!

Bánom is én már', menjen is, ha "megérzi" és zavarja, :D csak legyen jó sok majd :D

2018. aug. 26. 23:55
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Elöször is ne stresszelj... Most a baba az elsö azzal hogy idegeskedsz nem teszel jòt neki.. Föleg az ùtolsò pár hétben nem szabad idegeskedni...


Ilyenkor valamelyik férfi fél sexelni mert zavarja hogy ott a baba meg fél hogy baj lesz... Viszont tudom tapasztalatbòl hogy mikor én voltam terhes a nap 24 òrájábòl 24 et sexelni akartam 😊 szerencsére a párom vevö volt rà.. Gondolom te is jobban kivánod a sexet és ö meg nem... Ezért tul komlikálod a dolgokat.. Bisztosan nem csal meg hisz babátok lesz és ö is bisztos nagyon várja csak szerintem sok minden van a fejében... Meg fél is gondolom hisz egy gyerek nem.kis felelöség.. Ilyenkor meg amugy is mi nök ugy vagyunk vele te jò ég mennyit hiztam bisztos mar nem.tetszem neki nem.kiván.. stb stb... Probálj vele beszèlni a gondolataidròl meg a fèlelmeidröl.. Talán akkor megnyugszol te is..

2018. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Eddig kicsit elnéztem a számokat, amikor válaszokat irtam, de köszönöm mindenki kommentjét.

Kedves 7-es, eddig talán ez a hozzászólás esik a legjobban, ami igazán elgondolkodtat, és valószínű, énis plusszban túlgondolom a dolgokat.

Már egy kicsit jobban is érzem magam, őszintén mondom.

Lehet, hogy tényleg léteznek azok a sunyi hormonok :P :D

Mindenképpen a babára koncentrálok, és bízom alakulnak a dolgok.

Igazából, most a félidőtől vágynék rá énis napi szinten :D :S ezért talán még kínzóbb ez a változás

Mindenképpen megfogadom amiket írtál! Köszönöm mégegyszer! :)

2018. aug. 27. 00:09
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha a tested miatt szeretett idáig, akkor ez bukta, mert már nem jössz be neki így, pedig szerintem egy terhes nő egyszerűen gyönyörű. De vannak férfiak, akik annyira felületes ek, hogy csak a test létezik, ha az valami miatt már nem olyan, akkor elmúlik bennük minden.


Mondjuk nyugodtan rámászhatnál és kezdeményezhetnél, ebbe még senki nem halt bele. Legyél kicsit kreatívabb és életrevalóbb.

2018. aug. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:Természetesen ezzel kezdtem a probléma megoldását, egy ideig ez segített.

A kérdésem kiirásához viszont nagyban hozzájárult, hogy tegnap este zsinórban 3. alkalommal aludt bele lazán az egyértelmű simogatásaimba.

2018. aug. 27. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!