Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Titetek zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Titetek zavarna ha a pasitok ilyenről beszélne a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

A lány 9 éve a barátnőm a párommal 2 éve vagyok együtt.


Egyik éjszaka melo miatt nem aludtam otthon, és kiderült hogy ők facebookon beszélgettek aznap éjszaka. A szexről beszélgettek, hogy melyikük milyen pózba szereti, mennyire hangosan, a szőrös vagy a borotvált micsoda a jobb stb... Ez norális? Titeket zavarna? Engem zavar, túlspirázom?

25/N



2018. szept. 2. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettejüknél borítanám a szaros bilit, az biztos.


"Barátnőm" megszűnne számomra létezni, csávókának meg beszerzek egy kis bőröndöt, hogy abba pakolhat, amit akar, többi cucca megy jótékonykodásra.

2018. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális. Jobban jársz mind a két féreg nélkül!
2018. szept. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A (volt) páromnak megmondanám, hogy utat adok és mehet a 'laza' volt barátnőmhöz, megérdemlik egymást.

A barátnőm se lenne barát ezek után, az is biztos.

Nincs is mit kérdezned ezen.

Megaláztak, mindketten, a barátod meg egyszerüen nem szeret.

2018. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!