Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogja még ezeket eljátszani?

Figyelt kérdés
2 éve van egy barátom. Most végre elment dolgozni (én tanulok),nagyon durván rugalmas a munkahelye. Heti 2 szabadnap amikor ő kéri,szállás kaja fizetve és emellé 180 ezer bruttó+borravaló. Tehát ezzel baj nincs. Viszont az elmúlt 2 hétben nagyon bunkón viselkedett..Múlthéten volt a születésnapja,kértem hogy melyik napokat kérje ki (szerveztem neki egy baráti lis bulit ami persze füstbe ment,rendeltem tortát stb..) és addig húzta a kikérést (már előtte egy hónappal tudta hogy vele akarom tölteni a szülinapját) hogy végül nem azokat a napokat kapta meg...Buli lefújva,torta mivel már ki volt fizetve így megmaradt..Most pedig megint ezt játszotta el...Iskolába járok mellette hétvégén dolgozom,és erre kivette a hétvégét. Azután meg folyamatosan azt hallom hogy milyen kevés a szex neki ez nem elég. Alapból most is még távkapcsolatban élünk (50km kb) de ezelőtt 200+km volt 2 évig...Elegem van,hogy lehet megkérni,hogy ne legyen ilyen?? Mikor beszélni próbálok vele azt mondja hisztizem és soha semmi nem az ő hibája ő mindig szent és sérthetetlen....

2018. szept. 2. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Távol van, munkától feszültebb ezért több sexet igényel. Normális ez. Nem szeretsz vele sexelni talán?
2018. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen és nekem is szükségem van rá,de állandóan úgy alakítja,hogy csak egy szabad délutáni pár óránk van együtt iskola után..Na most a deák tér közepén csak nem szexelhetek vele...
2018. szept. 2. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Két lehetőséged van.

1. Nem hisztizel, és megpróbálsz több szexet biztosítani neki.

2. Keresel egy normális férfit.

2018. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek de nyilvános helyen csak nem szexelhetek vele
2018. szept. 2. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal lehetsz. Fogadj meg egy jótanácsot: ha a problémákra az a pasi reakciója, hogy te csak hisztizel, akkor azt a pasit hagyd ott. Nem vesz komolyan, és soha nem fog javulni a helyzet, mert ő nem akar javítani.

Te is írod: ő hibátlan, egyedül neked kell változni. Szerinte.

2018. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok,pár hónap és 19..Pedig tényleg normálisan hozom fel a témát,a kedvében szeretnék járni..
2018. szept. 2. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne fuss olyan szekér utàn, ami nem vesz fel.

Ez a pasi téged csak kényelmi lyuknak tart, valójàban nem szeret téged, és letojja magasról, hogy neked mi a fontos.

Ő szeretne a kedvedben jàrni? Nem. Akkor Te miért akarsz az övében?

2018. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg vele leszel.
2018. szept. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig fogja, ameddig hagyod. Rajtad múlik.
2018. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!