Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek eltűntek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek eltűntek az életéből a barátai, de most kiderült hogy én vagyok az oka! Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Barátnőm “jobb mint én”, úgy értem külsőre. Ezt minden mással kompenzálom, sikerrel. Nem is volt ezzel soha gond, boldogok vagyunk évek óta. Az évek során észrevettem hogy a barátnői (akár gyerekkoriak) és a közelebbi munkatársnői egyszer csak kikopnak az életéből, nem keresik többet, majd azt is észrevettem, hogy találkozáskor ezek a csajok már nem is köszönnek neki, elmennek mellette! A régi legjobb barátnő is! Én is ismerem mindet. Az elején nem tetszett egyiküknek sem hogy egy nem éppen szépfiúval van együtt de az ismerkedés során nagyon megkedveltek, baráti kapcsolatba lettem velük én is.

Nagyon nem értettem mi történik minden barátnőjével, nekem azt mondta ő sem, nagyképűek lettek, irigylik őt, elszálltak maguktól. Évekig ment ez, már egy barátnője sincs, sorra elkerülik mind manapság. Ami nekem is elég kellemetlen.

Az egyik csajjal találkoztam egy buliban, ahol részegen elkezdte nekem mondani, hogy sajnál engem, milyen rendes vagyok, ő nem is érti. Azt mondta hogy azért fordul el a barátnőmtől mindenki, mert állandóan engem szíd mindenkinek, rólam panaszkodik megállás nélkül, más témája sincs. Mondta neki mindenki hogy akkor hagyjon ott, de csak továbbra is panaszkodott. Szerinte semmi nem jó neki amit csinálok: keveset keresek, nem jó a szex, nem végzem jól a házi munkákat, unalmas vagyok, az agyára megyek, nem járunk el bulikba, mindig ugyanoda járunk nyaralni külföldre. Én ilyen vagyok, soha nem voltam izgalmas-menő, ezt mindenki tudja. Bulikirály se vagyok és főnöknek való sem, ezt mind tudom magamról. Nem is értem az egészet, én ebből semmit nem vettem észre! Nekem ezeket nem mondja, nem utal rá! Tényleg nem! Mondta a csaj, hogy jobbat érdemelnék, nagyon sajnál engem hogy így a tenyeremen hordozom és ennek ellenére rosszakat mond rólam nekik a hátam mögött. Ezt nem tudta senki elviselni az barátai közül, nem tudták nézni amikor együtt vagyunk akkor hogy szeretem, aztán másnap már negatívan nyilatkozik rólam és panaszkodik.


Szerintetek igaz lehet? Kérdezzek rá vagy mit csináljak? Valahogy nehezen tudom elképzelni hogy igaz lenne, de nagyon furcsa hogy a munkatársnői is elmennek már mellette akikkel közelebbi viszonyba került és azután hogy megismertek engem élőben is. Meg az is furcsa hogy minden barátnője már az első találkozáskor tök negatívan állt hozzám, bunkó volt velem. Azt hittem alapból nem vagyok szimpatikus senkinek.

Mit hinnétek a helyemben? Igaz lehet a dolog?


2018. szept. 3. 10:20
1 2
 1/19 acelsziv ***** válasza:
92%
Teríts a barátnődnek. A részeg ember gyakran őszinte.
2018. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 acelsziv ***** válasza:
92%
Amúgy nem. Nem te vagy az oka, hanem ő a mocskos hozzáállásával. Hallgatták a fröcsögését és amikor megismertek téged és rájöttek, hogy hazudik otthagyták. Ez nem a te hibád. De valamit nagyon nem vettél észre, ha ez nem tűnt fel.
2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy valaki részeg, igenis tud hazudni, ezt jó lenne már mindenkinek felismerni. Igazi manipulátorok még el is tudják játszani azt, hogy be vannak rúgva, és a sok naiv birka be is veszi amit mond.

A nők között olyan dolgok miatt ádáz ellenség válhat legjobb gyerekkori barátnőkből is, amit te férfiként ép ésszel fel nem tudnál fogni. Ebből, amit írtál, nekem az jön le, hogy először kiröhögték, hogy egy "csúnya" sráccal van együtt, majd látták, hogy tartós a dolog, és jól megvagytok együtt, ez pedig valamiért bökte a csőrüket. Ez a "sajnál téged" szöveg is arra jó, hogy a párod ellen fordítson.

Persze az is lehet, hogy a barátnőd valóban ilyen, amilyennek leírták. Akkor meg nem értem, hogy minek van veled, mert nem hiszem, hogy pisztolyt tartanának a fejéhez és úgy köteleznék, hogy veled maradjon. Ha csak nem cuki kis érzelmi zsarolásokkal éred el, hogy sajnálatból ne hagyjon ott. Mert ez is egy variáció.

Mindenképpen beszélj vele, ezt nem kellene annyiban hagyni. De lehetőleg ne borítsd rá az asztalt, hanem annyit mondj, hogy ez a csaj ezt és ezt mondta, mint amit ide leírtál.

A reakcióiból elég sokat le lehet szűrni. Ha rád lesz ideges, nem pedig a csajra ("hogy képzeled, hogy ilyenekkel gyanúsítasz") akkor esélyes, hogy vaj van a füle mögött.

2018. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem túl valószínű, hogy egy ismeretlen miatt nem állnak vele szóba a barátnői. Előfordulhat, de valószínűtlen.


Mindenképp kérdezz rá.

2018. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
Kifogtál egy aljas moslékot. Igen, a barátnődről beszélek. Dobd!
2018. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
+1 a 3-ashoz. Beszéljetek róla, de nyugodtan, kulturáltan.
2018. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Húa a barátnőd nagyon kemény. Neked tette a szépet, a hátad mögött meg csak egy darab sz.ar voltál?

Nem csodálom, hogy a barátai elfordultak tőle...

Szerintem a barátok viselkedése amúgy többet mond el a szituról, mint a barátnődé és a jelenség, hogy kb senki sincs körülötte, alátámasztja a volt barát állítását.


Én elbeszélgetnék a barátnőmmel. Nem arról, hogy a lujza mit állított, hanem arról, hogy mégis ő, a párom miért gondol engem egy darab csődtömegnek? És hogy ezt eddig miért nem mondta az arcomba? És hogy tudunk-e egyáltalán tenni ez ellen?

Nagyon szar érzés szerintem, hogy a hátad mögött így kibeszélt...


29n

2018. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Csúnya pasik, ezért ne akarjatok görcsösen szép barátnőt! Ha ilyen plázaribi szerű mentalitása van-leírás alapján-, úgyis csak lehúz Titeket a faxba! De aki ronda pasiként juszt se adja alább, meg is érdemli.
2018. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt nyakon csíped a barátnődet nem tudsz még valamelyik ex barátnőtől bizonyosságot nyerni?
2018. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jelzésértékű, hogy minden barátnője elfordult tőle. Olyan nincs, hogy ok nélkül fordít hátat neki ennyi ember, mert nem létezik, hogy mindenki irigy pitsa, és ő szegény az áldozat. Valami tuti nem klappol a csajjal. Szerintem érdemes lenne ráírni a csajra, akivel a buliban találkoztál, hogy komolyan gondolta-e ezeket a dolgokat, aztán megkérdezni, hogy meg tudja-e erősíteni ezt más is, van-e olyan ismerőse, aki hallotta, hogy degradálóan beszélt rólad a barátnőd. És ha megadja az ismerős nevét, és jóban voltál vele régebben, megkérdezheted tőle is. Utána szembesíteni a barátnőt.
2018. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!