Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe ismerőse lett facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe ismerőse lett facebookon és eltűntek a közös képek. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok facebook függő, de ez érdekes.

2 éve vagyunk együtt a párommal. Az exe megcsalta a pasim, ezért szakítottak. Törölték egymást, majd pár napja a csaj bejelölte a pasim, és a pasim facebookjáról hirtelen eltűntek a közös képeink. Rákérdeztem, hogy ez mi, mire a pasim értetlenkedik, nem tudja mi történt.

Szerinte valaki feltörte ezért gyorsan jelszót változtatott.

Nekem ez bűzlik, de nem tudom, mit kellene tennem.


2018. aug. 15. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon bűzlik... Szerintem nyitva akarja hagyni neki a kaput es ezert torolte a kepeket, nehogy bezavarjon. Ne dőlj be neki.
2018. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen persze, pont most törték fel váratlanul a fiókját a csávesznek. Azt sem zárnám ki, ha már kezelgetné újra az excsaját. A nőket savazom, de most ezt a csávót is elküldeném az anyjába.
2018. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gáz:D valószinűleg a partnered nem akarja, hogy lássa az exe a fotókat. Ez viszont árulkodik, hogy még érez.
2018. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, téged mennyire néz hülyének ez az ipse? :D Nagyon durva, ha ezt benyalod neki. Menekülj!
2018. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget ugye tényleg nem próbálod elhinni? Teljesen idiótának néz, annyira, hogy még arra se vette a fáradtságot, hogy inkább kimagyarázza valahogy...
2018. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
lol nehogy elhidd
2018. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggodni kell, hanem megkoszonni az együtt toltott idot, kozolni hogy nem vagy olyan ostoba mint amilyennek gondol, es elbucsuzni az uriembertol.
2018. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Te csak egy pótlék vagy.
2018. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Potlék hézagtöltö vagy,nem kell bedolni,ingyen vagytok lehet játszani,a férfiak szeretik a társfüggőket akiket ideig oráig használnak.. Vágd ki a francba.
2018. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze... Pont a közös képeket törölte.
2018. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!