Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a barátnőmnek ezt a megváltozott, extrém viselkedését?

Figyelt kérdés

A barátnőm (19L) azt látom, hogy bizonyos bővülő családi problémáit, konfliktusait, amivel nem tudja mit kezdjen, aminek eredménye a szélsőséges függetlenedési vágy lett, áthozza fokozatosan a kapcsolatunkba is, kivetíti rám is, néhány hete. Bármit érdeklődök felőle, v megjegyzem, hogy mesélhetne arról pl, hogy telt valahol, és nem csak késő este, mire már hótfáradt ehhez (csak mert szerintem úgy normális, hogy az emberek tudnak ezt azt a párjukról) úgy reagál, mintha betolakodnék az életébe, és elkezd lázadni, harcolni, "ellentámadni" (a semmire), nehezen vehető rá kommunikációra, s az is mintha a fogát húznák, kérdezek valamit sms-ben, ha néha tetszik neki, válaszol óra múlva, ha nem, vagy kényeset kérdek, "elfoglalt" lesz. (Ha féltékenységre ad okot, amit mondok, akkor hamar kommunikatív lesz, egy időre.)

Durván feszegeti a határokat, mintha keresné, hogy meddig mehet el ezzel. Nehezen lehet erről beszélni vele, mert "most mindenki hagyja békén" időszaka van, épp ez a gond, de úgy látom, rossz felé halad a dolog, teljes nihilizmus.

Mit lehet csinálni? (Azon kívül, hogy dobd ki a csába, míg ő nem teszi..)



2018. júl. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nehezen lehet erről beszélni vele, mert "most mindenki hagyja békén"


Akkor teljesen egyszerűen! Írj neki egy üzenetet, hogy "Drágám, én most békén hagylak téged, majd ha lehiggadtál és tudsz velem normálisan, a párodként bánni és nem engem ostorozni olyan dolgokért, amikről nem én tehetek, akkor majd bátran keress meg!"


Hidd el, attól nem fog észhez térni, hogy tutujgatod, határozottnak kell lenned, máskülönben ez egyre rosszabb lesz!


Nőként tanácsolom!

2018. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb ilyenkor csak hagyni ezalatt azt értem, ha csinálja veled is ne vegyél róla tudomást, mintha abban a pillanatban nem is létezne. A hisztis kisgyerek is csak, addig hisztizik, amíg a középpontban van és látja, hogy ezzel elér valamit, mert körülötte ugrálnak, ha otthagyod magára a hisztis kisgyerekekt érdekes módon pár perc múlva abbahagyja és rájön magától, hogy semmire se megy ezzel. Nos kb. ugyanezt kell eljátszanod a barátnőddel is, vedd levegőnek, ha csinálja és majd rájön magától, hogy téged ez nem érdekel és elhagyja. Ha nem, akkor marad, amit te írtál.
2018. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most éli a kamaszkorát, azért ilyen. Nézd, ez még bármeddig fajulhat, döntsd el, hogy kell-e neked egy gyerek vagy sem.
2018. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne 'hagyd magára mint egy hisztis gyereket.' Mert ez hülyeség. Neked van igazad. Egy kapcsolatnak az a lényege amit te mondtál. Hogy tudjatok egymásrol..hoy érdeklődjetek egymás felé őszintén stb..! Egy kapcsolat a kölcsönös tiszteletröl,szeretetröl szól.

Nekem évekig volt egy hasonló kapcsolatom. Ő fiú volt és nagyjábol mindíg leszarta a fejem( addig ameddig èn is elértem azt a határt.)az elején borzasztóan szerettem,de ez miatt hogy ő nem éreztette annyira meg nem érdeklődött felőlem, a napom felöl hogy milyen volt, vagy miért vagyok pl az adott napon idegbeteg stb.. úgy éreztem nem szeret.

Évekig húztam. Kb 3 évig voltam halàl szerelmes,ès fàjt minden ilyen nap.. utánna nagyon lassan-de annàl sajnos sokkal biztosabban elkezdtem kiszeretni belőle. Együtt laktunk de nem volt velem mert tudta hogy úgy is várom..úgyis otthon leszek..

Utánna (sajnos!!)eljött az az idő amikor már nem vártam este haza..húztuk egy ideig( szarabb lett. Mert ő akkor kezdte állítólag érezni hogy szeret. Addigra belőlem majdnem minden érzést ki is ölt.vége lett

2018. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!