Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tudatosítja bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tudatosítja bennem, hogy nem fogok kelleni senkinek, és kezdek hinni neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Amikor összejöttünk, a párom a tipikus minden lány csorgatja érte a nyálát fiú volt(nem, nem a mai divatot követi, teljesen eltér a mai divattól, nem gyúrja agyon magát, nem drogozik, nem cigizik), én vele ellentétben egy szép lány vagyok, viszont se nem közönséges se nem kihívó, hanem szép, de "szürke kisegér" típus. Mégis összejöttünk.

A lényeg, hogy vak voltam, és nem szálltam ki időben. A párom 2 év alatt szépen tudatosította bennem, hogy mik a testi hibáim, rossz az öltözködésem, unalmas vagyok és nincs bennem szenvedély. Ezzel szemben érte a mai napig epekednek a lányok, és hatalmas önizalma van. Flörtöl mellettem velük, és én sajnos hagytam.

Őszintén, tudom, későn kaptam észbe, de észbe kaptam, viszont nagyon félek.

Régen nem voltam kelendő a fiúknál, sőt, sokszor piszkáltak, mint ahogy általános iskola óta a lányok is. Barátaim nem igen voltak/vannak, amikor voltak, kikezdtek a párommal, és anno az exemmel is, így őket leépítettem.

A fiú barátaim, amint párkapcsolatuk lett, lekoptattak engem.

Akárhova megyek, hozzám nem jönnek oda fiúk, ha én kezdeményezek fiúk-lányok felé, akkor szépen leépítenek.

Teljesen magam alatt vagyok.

A párom pedig tökre oda meg vissza van, rá IDEGEN lányok ráírnak facebookon, hogy van-e barátnője, random az utcán leszólítják, bámulják.

Velem fiúk terén ilyen sosem történt. Mit tegyek?

El fogom hagyni, ez biztos, jövő héten találkozunk.

És hogy tovább? Volt valaki így?

Vagy pont az a baj, hogy úgy belémültette, hogy kisugárzik rám?


2017. júl. 27. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ekkora paraszt? Mármint a párod. Nincsen veled semmi gond csak ö akarja magát fényezni hogy veled így bánik. Jól teszed ha otthagyod én szurkolok;)
2017. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs senkid ? Nem érdeklődik irántad senki ? Ismerkedj szerintem.

31/f

2017. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LazyJones ***** válasza:
100%
Beléd ültette. Gondolj bele abba, hogy milyen csajvadász pasi volt, és lám, mégis te szerezted meg elsőre. Akkor csak nem lehet veled baj, nem?
2017. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha tisztában vagy vele hogy szép vagy, akkor miért hallgatsz rá?

Sokunknak tetszenek a nem kihívó lányok, sőt komoly kapcsolatra pont ilyet keresünk.

Szerintem minél hamarabb hagyd ott, és lépj is túl rajta.

Mert majd biztos elkezd kapálózni, amikor azt látja hogy el akarod hagyni, teszi majd megint a szépet.

De a lényeg hogy felismerted, hogy nem ez a te utad.

Biztos találsz majd olyat, aki értékelni tud.

2017. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
Csini fszagyereket akartál, itt van tűrjed.
2017. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, ha a párodnak akkora nagy önbizalma lenne, akkor nem huzna le téged.Talán tudja és érzi,hogy különb vagy nála. Azért figyelnek fel rá,mert felhivja magára a figyelmet.Ismerem ezt a helyzetet,az exem ugyanilyen volt és rájõttem,hogy a szorongásait, az önbizalomhiányát ugy akarta növelni,hogy engem lehuzonn.A végén még véletlenül sem talált olyan lányt,aki elfogadta volna azt,amit én mellettem megengedett magának.

Hidd el,hogy sikered lesz a pasiknál, és ezt a párod nagyon jól tudja.Ja és még annyit, mindig arra törekedett,hogy féltékeny legyek rá.

2017. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a srácnak egyszerűen pszichopátiás személyisége (vagy személyiségjegyei) vannak, nem feltétlenül kell logikus okot keresni az egész viselkedésének, valószínűleg egyszerűen uralkodni akar rajtad, még akkor is, ha szeret. amúgy ha esetleg szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nyugodtan küldj privát üzenetet nekem.
2017. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Megkerdezhetem hány eves vagy? Ha gondolod beszélhetünk privatban, erdekel mi lesz veled. Lány vagyok mielott bármi megfordulna a fejedben, csak azert írok, mert anno velem is hasonló volt, bár nem az exem építette le az onbizalmam hanem en magam, azóta uj kapcsolatom van ahol teljesen mas az uj parom. Az előző kapcsolatombol igaz barátnők nélkül nagyon nehéz volt kiszállni a kapcsolatból, ezért velem beszelgethetsz ha szeretnél :)
2017. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy vagy jó ahogy vagy:) Fel a fejjel! Találsz jobbat!!
2017. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tovàbb? Először is szakíts vele ma. Minek megvárni a jövő hetet?


Másrészt a szakítás után ne azt kezd bizonyítani, hogy igenis kellesz valakinek, mert gyorsan megint valami kiváló választás ágyában fogsz ébredni, és 2 év múlva majd azon töprengsz, hogy miért vagy peches.


Előbb szedd össze magad, az önbecsülésed, és mikor nem önbizalomhiányosan akarod majd bizonyítani, hogy igenis kellesz valakinek, akkor keress egy normàlis férfit, aki egyenrangú partnernek kezel, nem pedig elnyom, hogy a saját nagyszerűségét bizonyítsa.

2017. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!