Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már úgy h jól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már úgy h jól a kapcsolat de a pasija nem mondta még neki h szereti?

Figyelt kérdés

Minden olyan a kapcsolatban h a srác figyelmes törődős, szeret a nővel lenni, testi kapcsolat is jó, csak az hiányzik, h a pasi mondja h szeretlek. Így a csaj meg nem tudja, h ez most szexkapcsolat vagy mi? Vagy akkor most a másik ezt milyen kapcsolatnak gondolja?


Érdemes e rákérdezni? Vagy felesleges, ha nem mondja az szexkapcsolat, ha rákérdez a csaj az csak tolakodás?


2018. szept. 4. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha ezzel kezdődött a sexel , akkor az az is marad.
2018. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Felesleges rákérdezni. Esélyes hogy a fazonnak csak szexkapcsolat, mert már régen vallott volna magától. A férfiak ilyen téren mindig közlékenyebbek ha valóban éreznek a másik fél felé.
2018. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó tudom , h hülyeség megkérdezni, de akkor hogy derítsem ki? Elmondása szerint sok egyestése volt, de komolyat akar,volt vmi hosszabb kapcsolata, de azzal is úgy indult h sokáig csak összejártak.
2018. szept. 4. 21:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Vagy közelítsem meg, más oldalról, h szexkapcsolatot akar e?

Ölelget, de nem mondja::S

2018. szept. 4. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Veled jobban élvezi. Amig nem un rád addig legyél boldog.
2018. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pfff, nekem nem jön be a szexkapcsolat,az se ha egy kapcsolaton belül nem mondják h szeretlek.
2018. szept. 4. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:

"Így a csaj meg nem tudja, h ez most szexkapcsolat vagy mi?"


Mert ez ettől függ h ki mit mond :D

2018. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is 4 hónap után mondta ki először, de addig is éreztette. Sejtettem, hogy szeret, de azért jobb, ha ki is mondja. Azóta is csak ritkán mondja ki, pedig már mondtam neki, hogy jól esne, ha gyakrabban tenné. Én igénylem azért. De érezteti.

31N

2018. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lol, ennyi ésszel szexelni se kéne még...
2018. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4 hónap? Az nagyon sok! Ha nem lesz változás,akkor nem veszem komolyan, és akkor keresek mást.
2018. szept. 5. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!