Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban hogy éljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogy éljem túl a hiányt?

Figyelt kérdés
Több,mint 2 éve vagyunk együtt. De nagyon nehéz már. Imádjuk egymást,bizalom van...Ő dolgozik nekem viszont van még egy évem a suliból. Az érettségim után szeretnénk kiköltözni,erre gyűjtünk együtt. Neki a munkához a szállása fizetve van,viszont oda nem mehetek. Eddig 250km távol voltunk most 60km a távolság,ami Volánnal kb 1,5 óra,de ígyis az a baj,hogy alig tudunk együtt aludni,minőségi időt együtt tölteni. Hogyan bírjam ki júliusig? Nagyjából akkor fogunk kimenni. Kérlek csak kedves és empatikus emberek válaszoljanak

2018. szept. 5. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit kibirtál, Júliusig az idő már repülni fog. Csak szerintem a legnehezebb az utolsó 2 hónap lesz nektek.
2018. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, már csak pár hónap és együtt éltek. A nagy szerelmet a távkapcsolat felerősíti, a kicsit elfùjja. Kitartás, nem adható fel! 💪☝️
2018. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én amikor anno hasonló helyzetben voltam, igyekeztem a külön töltött időt hasznosan eltölteni, elterelni a figyelmem. Sportoltam, főztem, tanultam..ilyenek és simán keltem hajnalban, hogy beérjek időbe, de legalább együtt aludhattunk.
2018. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is kelnék hajnalban de mivel oda nem mehetek az azért nem játszik,én pedig apukámmal élek aki elég idegbeteg és még engem sem szeret,nemhogy mást. Én amikor szabad időm engedi dolgozni próbálok..
2018. szept. 5. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3 évig éltem távkapcsolatban a párommal, mielőtt összeköltöztünk. Azt tudom tanácsolni én is, amit már előttem is írtak, hogy tereld el a figyelmed, amikor nem tudtok találkozni. Tanulj, dolgozz, szórakozz. Amikor pedig időtök és lehetőségetek adódik, használjátok ki a találkozásra. Tudom, hogy ez csak így leírva tűnik ilyen egyszerűnek, a valóságban vannak olyan időszakok, amikor minden nap szenvedés, mert hiányzik vagy, mert épp kiderül, hogy valami miatt nem tudjátok megvalósítani a tervezett találkozást. Nagyon nehéz, és az is lesz, mert még egy év sok idő, de ha eddig kitartottatok egymást mellett, akkor most is menni fog. Gondolj arra, hogy most már van egy cél, egy időpont, amikortól együtt tudtok lenni, amit érdemes várni, tervezgetni. Munka/suli után próbáljatok akár csak félúton pár órára találkozni egy nagyot beszélgetni/sétálni/vacsizni, ez is fel tud tölteni, még akkor is, ha nem ugyanaz, mint valakivel együtt feküdni és kelni, de több mint a semmi.

Nem tudom, a munkátok/óráid hogyan engedik, de nekünk sokat segített az is, hogy esténként sokat beszéltünk telefonon (nem írásban, hanem szóban). Így azért valamennyire meg tudtuk osztani a másikkal a napunkat, ha valami fontos dolog történt vagy ha épp valami miatt szomorúak vagy boldogok voltunk. Ez sem ugyanaz, mint mindezt személyesen tenni, épp ezért nem is helyettesíti a személyes találkozást, de ha épp arra nincs lehetőség, valamennyit segít.

Remélem, valami hasznosat találsz a válaszomban. Nagyon drukkolok nektek! Sok-sok kitartást a következő évre!

2018. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudodm,tiutokban szexkapcsolat, akkor relax leszel:S
2018. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérlek csak kedves és empatikus emberek válaszoljanak...


Ezen az oldalon csak ilyen emberek vannak 😉

2018. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Muszáj kimenni külföldre? Mennyi időre mennétek ki? Ott sem fenékig tejfel minden. Én itt maradnak, és itt alapítanék családot. Remélem, visszajöttök.

Ezt fogd fel próbának, próbaidőnek, hogy mindketten kibírjátok-e egymás nélkül, a másik fel nem talál-e magának a közelben valaki mást.

2018. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as: Mindenképpen ki szeretnénk menni. Egyelőre még nem tervezünk babát,és ezért is szeretnénk kimenni külföldre,mert ott reálisabb,hogy korábban lesz közös lakásunk,kevesebb hitellel. Mellette tudok magyar egyetemen levelezőn tanulni is,illetvee kint dolgozni.:)
2018. szept. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!