Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab fiút szeretek ( Tunézia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab fiút szeretek ( Tunézia ), több mint 1 éve vagyunk távkapcsolatban, többször találkoztunk, de csak pár hétre volt megoldható. Milyen lehetőségek lennének?

Figyelt kérdés
Ő 24 éves, én 28, azt sem tudom ez mennyire elfogadott ott, hogy a nő idősebb, a szüleit még nem ismerem. Hogyan tudnánk megoldani, hogy együtt éljünk és melyik országban volna egyszerűbb? Ő nem igazán szeretne Magyarországon élni, de Tunéziában nem sok lehetősége van dolgoznia egy nőnek sajnos. Ha valaki tud erről konkrétat, segítsen. Nagyon nehéz helyzet, főleg, hogy nagyon szeretjük egymást.Köszönöm.
2018. aug. 5. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyi eszed volt, hogy belementél egy ilyen bonyolult helyzetbe..most komolyan, közelebb vagy kevésbé veszélyes helyen nem találtál senkit?


Nyilván az a 3 lehetőség van, hogy vagy ő költözik ide, vagy te oda, vagy együtt egy hamadik országba. 28 évesen gondolom tudsz mérlegelni, hogy melyik lenne a megfelelő neked. Vagy a negyedik opció, hogy hagyod a francba és keresel valakit, akivel nincsenek ilyen kockázatok.

2018. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hidd el, én se terveztem, hogy belé szeretek.Sőt, ha valaki előtte ilyet mond, hogy ez lesz, el se hiszem vagy kinevetem. Már nem tudok mit csinálni..ha igazán szerettél már valakit, nem is tudsz olyat írni, hogy hagyod a francba.
2018. aug. 5. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen lehetőséged van, ha van egy kis eszed: szakíts meg vele minden kapcsolatot! Az arabok amellett, hogy civilizálatlanok, tárgyként kezelik a nőket. De ha szeretnél egy kecskével egyenrangú lenni, csak rajta!
2018. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arab országok között is van különbség. Tudom, hogy nem európai kultúra, de Tunézia nem egy tipikus olyan arab ország,amiről írsz.
2018. aug. 5. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Jartam Tuneziaban, es hidd el nem fog neked tetszeni, ha oda koltozol.

Bar ha ide koltozik a srac, egy ido utan majd elojon a felsobbrendusege.

Ha ez neked jo, hajra.

Mas lehetoseged nincs.

2018. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy felsőbb rendűsége? Azt észrevettem, hogy a legtöbben azt hiszik ott, hogy Tunézia sokkal több, mint Magyarország.
2018. aug. 5. 12:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy ha Tunéziába költözöl.

Ő hajlandó lenne miattad elhagyni Tunéziát?

Ha nem, akkor szeret ő téged eléggé?

2018. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen lehet ott élni. :S persze tartok tőle, azért is kérdezősködök itt. Nyilván más, amikor kint van az ember 2-3 hetet.
2018. aug. 5. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Az arabok arabok, az iszlám pedig iszlám, függetlenül az országtól. Genetikailag képtelenek civilizált emberek között élni, a vallásuk pedig megköveteli, hogy uralkodjanak a nők felett.
2018. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem már volt szerencsém Törökországból hazaszöktetni egy olyan agymosott csajt,aki szintén azt hitte,hogy megtalálta a "nagy szerelmet".

Fél évig a csillagokat is lehozta neki a pasi,aztán a kutyáját is többe nézte ,majd a csajt még a szüleitől is eltiltotta.

Börtön lett az élete.

2018. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!