Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leégetném magam előtte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégetném magam előtte? Szakítottam a barátommal, de megírnám az okát neki, ez gáz?

Figyelt kérdés

Muszáj voltam szakítanom a barátommal 1 hónappal ezelőtt, mert úgy éreztem, hogy 9 hónap után is félrebeszél. Ha a közös tervekről, jövőről beszéltem, akkor mindig csak annyit mondott, hogy van szerinte esély, hogy összeköltözzünk, de nem biztos benne még, mert vannak viták. Úgy éreztem,hogy sumákol, hogy húzza az időt. Ráadásul gyereke is van, nekem nincs, és majd akarok családot.


Közben visszajutott hozzám, hogy amikor már hanyatlott kicsit a kapcsolat, hogy elment a barátaival iszogatni egy városba, ahol találkozott egy régi exével, akit rajtam kívül igazán szeretett. Úgy tudom, nem volt semmi több, de árulásnak tartom, mivel a hátam mögött történt, és így jött volna haza hozzám..tudja jól, nekem mi fér bele, és mi nem.


Azóta azt is hallottam, hogy az elején rosszul viselte az egészet, viszont 1,5 hete már arról írt az ismerősünknek, hogy tudott végre kicsit ismerkedni, és nagyon ronda, lealacsonyító dolgokat mondott rólam, Alaptalanul..csak mert látott egy nyaralós képet rólam, ahova együtt mentünk volna, ha nincs vége. Ő is elment szórakozni, én sem akartam otthon ülni.


Szerettem, mikor szakítottam, ahogy most is, nagyon nehéz elfelejteni.. de nem keresett meg, nem küzdött egy kicsit sem, kivéve, mikor kimondtam,akkor mondta h lehet még várni kéne, gondoljam át..sok ideje volt valami támaszkodót adni nekem a jövőnkre nézve, de csak akkor tudtunk nagy nehezen beszélni róla, ha én fejtegettem a témát.Egyébként meg elvolt, mint hal a vízben, biztos azért is, mert már egyszer volt családja. Ez nekem kevés volt. Olyan emberre vágyom, aki tényleg akar engem, és érzem azt, hogy nem akarja nélkülem élni az életét. Akinek, ha sérül az


Mégis most arra gondoltam, megírom neki ennyi idő után, hogy miért döntöttem úgy, ahogy. Ezt elmondtam a szakításkor is, de mivel ilyen csúnyán beszélt rólam az egója miatt a hátam mögött, úgy érzem, tisztáznom kell magam emberileg, pedig lehet nem érdemli meg, mert sosem ártottam neki, az meg végképp nem igaz, hogy nekem már van valakim.


Búcsúlevélnek szánnám, de ha ennyire sérült az önérzete, vajon felfogná a lényeget, vagy örülne, hogy "na, csak nem bírta ki, hogy ne keressen meg" reakció lenne? Ez úgy tűnik egy férfinak, hogy futok utána, csak mert leírom utólag újra a véleményem, hogy emlékeztessem, miért is lett vége? mert nem ez a célom. Az önbizalmam nem sok, lehet emiatt érzem azt, h emberileg magyarázkodnom kell..



2018. szept. 5. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség lenne írnod neki, csak lejáratnád magadat. Minek magyarázkodni? Főleg, hogy minősíthetetlen stílusban beszél rólad másoknak.
2018. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom amikor szakítottatok beszéltetek arról,hogy miért is történik ez meg.

A kérdés az,hogy Te szeretnéd-e folytatni, látsz-e esélyt arra,hogy változzon a helyzet, van-e még a Részetekről érzelem egymás irányába.

Ha nem akarod folytatni én biztos nem magyarázkodnék a helyedben, mert valahol magyarázkodásnak tűnne, sőt, egyértelmű lenne,hogy azért írsz mert szeretnéd ha erre reagálna, esetleg tovább vinné a sázlat és békülnétek.


Ha lezártad akkor hagyd, valóban zárd le és ne keresd. Ha esetleg Ő keresne akkor elmondhatod Neki amit gondolsz.


Viszont tanulj az esetből, és máskor egy kapcsolatban már ha kezd komolyabbra válni beszéljetek arról,hogy ki mit vár el, szeretne, ettől a kapcsolattól.


Írod,hogy a volt párodnak már van gyereke. Lehet,hogy Ő nem is szeretné lekötni magát, sőt, az is lehet,hogy nem szeretne több gyereket, komolyabb kapcsolatot, míg Te igen.


Lehet,hogy nem jól látom de számomra az jön le a kérdésedből mintha sosem működött volna igazán a kommunikáció köztetek. Ez pedig nagy hiba.

2018. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Ha ez könnyíteni rajtad, szerintem nyugodtan írd meg neki.

32/f

2018. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol a volt pasiddal?
2018. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szívem szerint folytatnám, és nem is akartam ebből kilépni, de úgy éreztem, hogy csak kényelmes vagyok, és az időmet húzza. Olyan férfira vágyom, aki velem képzeli el az életét, és ezért harcol.Szakítottam, kicsit ellenkezett aznap, és ennyi, pedig, ha annyira akart velem lenni, akkor futhatott volna mégegy kört, én is tettem már életem során, ha nem akartam elengedni a másikat. Még egy férfinál ez nem is olyan gáz, mint egy nőnél.


Azt nem értem, hogy, ha egyszer elmondtam az okát, megértette, békével történt, miért változik meg 1 hónap alatt? Ennyire egoista? mindezt egy kép miatt, hogy nem szomorkodom? Emberileg erre nem szolgáltam rá, és bánt. Számít még a véleménye sajnos, de azért csalódott is vagyok..

2018. szept. 5. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

1.) valoszinu erdekled meg

2.) Elmentel egy olyan nyaralasra, ahova O is mehetett volna, ha nem szakitotok- ugy erzi, hogy valamibol kimaradt es ezert most mocskolodik.


En a helyedben megirnam azt a levelet, vagy talalkoznek vele eloben ennyi ido utan megbeszelni a dolgokat.

Amennyire nekem leesett igazan szeretitek egymast meg mindig, de valami nem mukodott a regi kapcsolatotokban. Ki tudja? Lehet, hogyha kommunikalnatok egymassal egy tok pozitiv dolog is kisulne az egeszbol.

2018. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!