Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akik titkos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik titkos kapcsolatban eltetek, mennyi idö utan vett felesegul a pasi?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan helyzetre gondolok , ahol a ferfi valòban szerelmes volt , es a tenyeren hordozott , esetleg gyerek is szuletett a titkos szeretöi viszonyból ?

2018. szept. 5. 17:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Miutan elvalik
2018. szept. 5. 18:41
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szeretőt nem veszik el, max. kábítják őket ilyen ígéretekkel, hogy a változatos punci megmaradjon valamennyi ideig.Aztá simán lecserélik őket egy másikra vagy másokra.Nem tudom miért kell állandóan bedőlni a szép szavaknak.A tettekre kéne figyelni, nem a dumára.
2018. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
3 évig igérgette hogy elválik és elvesz. Hát semmi se lett belőle...szóval sose fog elvenni, ne álmodozz!
2018. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a harmadik , akivel flörtöl es baratkozik
2018. szept. 5. 19:58
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy hozzád majd hűséges lesz és elvesz harmadikként? Nem szeretem a nők, majd én megváltoztatom típusú gondolkodását. Nem, te sem fogod őt megváltoztatni. Amilyen ő most másokkal, veled is ilyen lesz. A szép szavak semmit nem érnek. Ha elvesz, majd melletted is lesz egy szeretője és egy harmadik kiszemeltje. De, ha te is ezt szeretnéd, akkor áldásom rátok.
2018. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

En nem akarok semmit

Csak kivancsi voltam a szeretö sanszaira

2018. szept. 5. 20:09
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

...mert annó felcsináltatta magát apóspajtival, s szétverte a családját...

5-ös nem a nő verte szét apósod családját. Nem a nő csináltatta fel magát.

Apósod verte szét a saját családját és csinált gyereket egy másik nőnek. Fagy pisztolyt fogtak a fejéhez? Gondolom nem...

2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elvenni, független, felelősség nélküli luk vagy neki.
2018. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es, igen normális esetben én is így gondolnám, ha nem ismerném a nőt, igazából 2 ember kellett a dologhoz, meg ennyi év távlatából mindegy is, csak leírtam, hogy ha el is veszik a szeretőt attól még nem biztos, hogy a család többi része el fogja fogadni, lásd nálunk 18+ év után se fogadja el kb senki.
2018. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!