Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom néha teljesen kikel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom néha teljesen kikel magából. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Igazából teljes harmóniában élünk, de néha olyan, mintha bekattanna, és a legapróbb dolgokon fel tudja idegesíteni magát. Ilyenkor nekem áll, ordít velem, hogy takarodjak már, meg fogjam be a pofám. Teljesen kettős a viselkedése, mintha nem is ő lenne. Engem okol mindenért, holott igazából nem is csinálok semmit. Utána lenyugszik és bocsánatot kér, aztán elhalmoz mindennel és újra úgy viselkedik, mint normális “állapotában”. Néha már félek mellette megszólalni, mert attól tartok, hogy újra őrjöngés lesz a vége. A szerelem részéről biztos, hogy megvan, mert általában a tenyerén hordoz. De nem értem néha miért beszél velem vállalhatatlanul.
2018. szept. 5. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igaz szerelem bizonyítéka ha ezt meg tudjátok őszintén beszélni és tenni ellene.


A malacot is hizlalják mielőtt levágnák tehát a tenyerén hordozással sokra nem mégy leányom.

2018. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor nekem áll, ordít velem, hogy takarodjak már, meg fogjam be a pofám."


"Engem okol mindenért ..."


"Néha már félek mellette megszólalni, mert attól tartok, hogy újra őrjöngés lesz a vége."


"A szerelem részéről biztos, hogy megvan, mert általában a tenyerén hordoz."


Nem kevered véletlenül a szerelmet a birtoklási vággyal?

2018. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj! Egy tipikus bántalmazó kapcsolatban élsz. Gyorsan szedd a holmid, és lépj le!
2018. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Öööö....OK.


Tok jo, hogy egy aggressziv, kiszamithatatlan barom.

“Néha már félek mellette megszólalni, mert attol tartok, hogy ujra orjonges lesz a vege!”


Ugye nem csak én latom, hogy mennyire ellentmondasos a parod viselkedese?

2018. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már teljesen felemészt az egész. A múltkor megkérdezte, hogy szerelmes vagyok-e még belé. Én azt válaszoltam, hogy nagyon szeretem, de nem szerelemből. És mostanában olyan, mintha emiatt is úgymond büntetni akarna. Nem egyszer mondta, hogy majd ha újra szerelmes leszek, normálisan fog bánni velem. De ilyen viselkedés mellett nehéz újra szerelmesnek lenni..sőt, igazából lehetetlen. Kiszámíthatatlan ember lett.
2018. szept. 5. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

* A szerelem részéről biztos, hogy megvan


A szerelem részéről biztos, hogy nincs meg. Ezt nyugodtan boritékolhatod.


Ha valaki akkor én elmondhatom, hogy egy dühkitöréses sráccal voltam, de míg mellettem volt, szó szerint egyetlen egyszer nem ordibált velem. Hallottam róla, hogy másokkal hogy viselkedett, de velem soha nem emelte meg a hangját és a tenyerén hordott nagyon sokáig.


Szakításkor volt némileg emelkedettebb a hangulat, de ennyi.



Az, hogy miért van ott melletted, mivel tartod sakkba az a te dolgod, de hogy ez az ember nem szerelmes beléd, sem nem szeret az tuti 1000%.

2018. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Atyaég... kérdező, tényleg pakolj össze és hagyd ott. Tönkre fog tenni teljesen.
2018. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

6+


És nem egy hónapos kapcsolat volt, hanem több éves, és volt benne együttélés is.

2018. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Latod, hogy nem normalis. Felfogod, hogy nem normalis. Majd ahelyett, hogy megszabadulnal tole, idejössz gyakorira.
2018. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert nem lat tovabb a Stockholm-szindromajan...
2018. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!